Çözüldü Haftada 2 kez bacak antremanı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
78
Spor Geçmişi
2
Boy (cm)
1.87
Kol (cm)
38
Merhaba 2 yıldır aktif olarak spor yapıyorum. Fullbodyden splite geçtim. Fakat bacaklarımda istediğim gelişim yok. Çarşamba yaptığım bacak antremanına birde Cumartesi eklesem nasıl olur? Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Merhaba 2 yıldır aktif olarak spor yapıyorum. Fullbodyden splite geçtim. Fakat bacaklarımda istediğim gelişim yok. Çarşamba yaptığım bacak antremanına birde Cumartesi eklesem nasıl olur? Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba :)

Ben de haftada 2 kere bacak çalışıyorum .

Çarşamba dan cumartesiye kadar beslenme ve uykunuz güzel ise onarılmış olacaktır .
Garantiye almak için salı - cts yapmak en doğrusu .

Tavsiyem Çarşamba günü olan bacak antrenmanınızı 6-10 tekrar arası , cumartesi olanı 12-16 tekrar arası yapın böylelikle Çarşamba günü tip2 kas fiberleri daha çok aktif , cumartesi ise tip1 kas fiberleri daha çok aktif olacaktır.
Forum Üyesi

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Merhaba :)

Ben de haftada 2 kere bacak çalışıyorum .

Çarşamba dan cumartesiye kadar beslenme ve uykunuz güzel ise onarılmış olacaktır .
Garantiye almak için salı - cts yapmak en doğrusu .

Tavsiyem Çarşamba günü olan bacak antrenmanınızı 6-10 tekrar arası , cumartesi olanı 12-16 tekrar arası yapın böylelikle Çarşamba günü tip2 kas fiberleri daha çok aktif , cumartesi ise tip1 kas fiberleri daha çok aktif olacaktır.

2 Yorumlar
Canunll
Canunll yorum yaptı
İri bacaklar için artık haftada 2 kez bacak çalışacağım o zaman. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
İri bacaklar için tavsiyem günlük en az 250 Gr kompleks karbonhidrat , protein ve yağı anlatmama gerek yok zaten . Sağlıklı sporlar :)

Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: