Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

GYM sahibi tam bir kılkuyruk

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Saat 10:30 kapanış saati olan salonu yarım saattir kimse gelmiyor diye 9da kapatırken ben geldim antrenmana girmek istediğimi söyledim içeri almadı, aynı şeyi daha önce de yaptı ama bu son yapışında ipler bayağı bir gerildi.
Aynı zamanda dışarıdan su getirmek yasak diye bir kural çıkartıp yarım litrelik su şişesini 0.75 kuruşa zorla satıyor.

işlettiği mülk devlet su işlerine ait oranın spor kolu başkanına şikayet edicem bakalım ne olucak

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
bizim eski salon sahibi de öyleydi en son tartıştık çıktım bende para göz herifler insanı spordan soğutuyorlar adam kayıt olurken sauna falan da var diyordu kayıt olduk giriş'te 1 TL para alıyordu bende şimdi biraz uzaktaki yere gidiyorum dünyam rahat :)

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
öğrenci olarak bulunduğum şehir(edirne)'de gymler inanılmaz pahalı.
memlekette technogym marka (en iyi) aletleri ile donatılmış saunası olan salonda 10 aylk 300 lira verirken gidipte leş biyere ayda 70-80 arası veriyorum şu öğrenci canımla, o koyuyor:)

isacan35

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Öyle modeller var salon 22:30 da kapanıyor saat 22:00 göğüs idmanının ortasındayım hadi hadi hadi diyor. Bırak da bitirelim yarım saate iki idman çıkartırım ben :D

Frank

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bizim salondaki antrenor cok anlayisli ve kesinlikle boyle yasaklar falan koymuyo.Kapida 22:30da kapanir yaziyo ve tam dakikasinda kapatiyo.Ama Ramazanda iftara kadar acmadigi oluyodu.:)