Güray Aydın Hipertrofi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
BU program güç kazanmak için definasyondayken bu mümkün değil program amacına ulaşmaz bi tek istersen yapabilrsin

Yorum
Forum Üyesi
Dostum selamlar . Bench yapılan günde zaten omuz eklemi zorlanacaktır lateral raise yaparak stres kırıkları oluşturabilirsin bu programı uygulamaman yararına olabilir.

Yorum
Forum Üyesi
Dostum selamlar . Bench yapılan günde zaten omuz eklemi zorlanacaktır lateral raise yaparak stres kırıkları oluşturabilirsin bu programı uygulamaman yararına olabilir.
İtiş programlarının hepsinde bench gibi compound bir egzersiz ile omuz yana açış vardır. Adı üstünde itiş diyoruz hocam. Göğüste omuz zaten çalışıyor, göğüs gününde omuzu aradan cıkarmak en dogru tercih.

Yorum
İroni falan mı yapıyorsun knk, hipertrofi programına güç kazanmak için diyorsun.
Yo yapmıyorum definasyon da kas büyütmek için ypaılan program yapılır mı az yiyerek nası güç kazanabilirsin kalori düşürerek ya da ayrıca da demek istediğim programın amacı kas kazanmak bir hareketi 10 kiloyla yapyıorsan bi zaman sonra artıyorsa güçleniyorsun da demektir yalnış olan ne?

Yorum
Forum Üyesi
Yo yapmıyorum definasyon da kas büyütmek için ypaılan program yapılır mı az yiyerek nası güç kazanabilirsin kalori düşürerek ya da ayrıca da demek istediğim programın amacı kas kazanmak bir hareketi 10 kiloyla yapyıorsan bi zaman sonra artıyorsa güçleniyorsun da demektir yalnış olan ne?
O zaman bulkta Vg programı definisyonda pl programı yapalım çok saçma. Amaç kasa uyarı vermek. Definisyon ve bulk arasında değişen tek antrenman parametresi volumdur.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: