Göğüsüm ve midem çok tuhaf

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Merhaba,
Yaşım 15, boyum 1.78, kilom 73
95 kilodan 73 kiloya 1.5 sene içerisinde düştüm. 7 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum fakat göğüslerim çok moralimi bozuyor bunun üstüne tabi birde davul gibi şişen midem var. Sıcak bir ortamda 3.resimdeki gibi göğüs ucum yayılıyor ve garip bi görüntü oluyor. Soğuk ortam veya göğüs ucumu cimcikliyince 4.resimdeki gibi toplanıyor. Hiç bi anlam veremiyorum artık böyle gördükçe moral filen kalmıyor. Beyaz tişört giyemiyorum bu yüzden bıktım artık.
Göğsümün ucunu kesesim bile geliyor yani
Siz bana bi öneride bulunurmusunuz napmam lazım

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bu yaşta bu takıntılar iyi değil kendi meme ucunu sebebi olsada mıncıklaman tuhaf geldi. Takma kafana ileride daha kucuk seyleri takıp buutursun gozunde. Doktora git dicem oda buyuk ihtimalle psikologa yonlendirecek :)

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bu yaşta bu takıntılar iyi değil kendi meme ucunu sebebi olsada mıncıklaman tuhaf geldi. Takma kafana ileride daha kucuk seyleri takıp buutursun gozunde. Doktora git dicem oda buyuk ihtimalle psikologa yonlendirecek :)
Yorumunuz için teşekkür ederim mıncıklamamdaki sebep mıncıkladıktan sonra meme ucum normale dönüyor. İnşallah gelip geçicidir bu sorun

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: