göbek yağı yakımı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
88
Spor Geçmişi
14
Boy (cm)
183
yaklaşık 4 senedir fitness öncesinde 10 senelik basketbol hayatım var kilom 88 vücüdumun karın hariç heryerinden memnunum damar vs fakat göbekteki erimeyen yağları eritmek için çabalamaya başlayacağım benim buradaki sorum eğer göbeği eritip örneğin 75 80 kiloya düşersem tekrar kilo almaya başladığımda yine göbektenmi başlar yağlanma yoksa eskisi gibi olmayıp çok az bir yağlanmamı olur ?

Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
Merhabalar,

4 senedir fitness ile ugrasiyorsaniz bolgesel yag yakimi olmadigini ve vucudun bir butun olarak yag yaktigini hatirlatirsam bildiklerinizi tekrar etmis olacagimi dusunuyorum.

Erkeklerde gobek ve bel cevresinde en son kalan ve bir turlu gitmeyen fazlaliklar genelde beslenme tarzi ile alakali yanlisliklardan dolayi oluyor. Ne kadar ben cok dikkat ediyorum beslenmeye desek bile mutlaka arada un ve unlu mamuller, seker, alkol gibi tuketilmemesi gereken besinleri tuketiyoruz ve o fazlaliklar hep orada kaliyor.

Kilonuzu dusurdukten sonra eger dogru beslenirseniz yaglanmayi minimuma indirebilirsiniz. Bunun icin iyi bir beslenme programina harfiyen uymaniz gerekecektir.

Yorum
Forum Üyesi
dediklerinizde haklısınız fakat sorduğum soru şuana kadar hiç yapmadığım bir şey diyorumki yağ oranını düşürücem fakat benim asıl sorum tekrar bu kiloya geldiğimde o giden yağlar geri gelirmi gelse bile şuanki kadar olurmu

Yorum
Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
dediklerinizde haklısınız fakat sorduğum soru şuana kadar hiç yapmadığım bir şey diyorumki yağ oranını düşürücem fakat benim asıl sorum tekrar bu kiloya geldiğimde o giden yağlar geri gelirmi gelse bile şuanki kadar olurmu

Kilo alirken tabiri caiz ise "Allh ne verdiyse" yerseniz elbette geri gelir. Yok ben temiz kilo alacagim, temiz buyuyecegim derseniz gelmez.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Vücudun genelde en hareketsiz bölgeden yağlanmaya başlar. Bunu sen göreceksin nereden yağlanıyorsun. Yağlanmamak ve fit kalmak istiyorsan ona göre beslenmeyi düzenleyeceksin. Baktın hamur işi göbeğe gidiyor yemeyeceksin. Ne yersek o oluruz, kas yersek ve kas çalışırsak kaslı oluruz. Yağ olacak şeyler yersek de sonucu belli. Yağsız kütleni arttırmaya bakman gerekiyor, bu da iyi beslenme, iyi çalışma gerektiriyor. Yoksa hiç olmayabilir.

Yorum
Forum Üyesi
Alman gereken kaloriye 200-300 kalori fazla ekleyerek temiz kilo(kas kütlesi ve minimum yağ) kazanabilirsin. Bunada Clean bulk derler genelde. O yüzden endişelenmene gerek yok. Fakat, işi abartıcam deyip 300 kalori fazla almak yerine rakamı abartırsan evet ki göbekten alman mümkün. En iyisi Clean bulk. Sabırla ve dikkatlice iyi bir kas kütlesi kazanırsın. İyi sporlar. Başarılar.

Yorum
Forum Üyesi
bu postu yazdığımdan beri diyete devam ettim ve spora hamur işi yok karbonhidrat düşük bi şekilde yemeye devam ettim gerekn yağ ve proteini aldığımı düşünüyorum omuz ve kolarımda damarlar gözükmeye başladı fakat karın bölgesi hala aynı duruyor damarlar pumpsızken gördüklerim buarada bunun bir çözümü olmalı ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum şekeri tamamen kestim ama sorunu bulamıyorum kas geliştirebiliyorum ama sanırım karın nasıl çalışılır bilmiyorum ve ayrıca sadece göbekte şişlik var karnın sağ ve sol bölgelerinde bir sarkma yağ toplanması yok

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: