Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Göbek altı yağ nasıl yakılır

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur. Sen yağ yakmaya devam ettikçe oradan da gidecektir. Bu söylediklerim dışında bir seçenek yok. Yapacağın alt karın hareketleri hiç bir işe yaramaz. Yani yağ yakımı konusunda bir işe yaramaz. Düzgün bir diyet ve disiplinli antrenmanla istediğine ulaşırsın. Karın kasların belirginleşsin istiyorsan yağ oranını çekebiliyorsan %10'un altına çekemiyorsan da en kötü %10 civarına çekmen lazım. Bunun dışında ne yaparsan yap karın kasların belirginleşmez.

RauLgs21

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
40 gündür low carb diyeti yapıyorum. fakat istediğim seviyeye gelmedi. hafiten belli oldu ama gerisi gelmedi.
cumartesi doktora gideceğim yağ oranını ölçtüreceğim.
83,1 kg'de 77,4 kg'ye düştüm ama nedense hala karın kası tam değil.
yeni bir beslenme programı + kick boks yapmayı düşünüyorum.
siz ne dersiniz?

muammer35

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Şuan law carb. diyeti yapmayı planlıyorum yapmayı biliyorum fakat tek sıkıntım kış olması. Yazın mı diyet yapmalıyım yoksa simdi yapıp kas azda olsa gidirek yağları da yakmalı mıyım

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
40 gündür low carb diyeti yapıyorum. fakat istediğim seviyeye gelmedi. hafiten belli oldu ama gerisi gelmedi.
cumartesi doktora gideceğim yağ oranını ölçtüreceğim.
83,1 kg'de 77,4 kg'ye düştüm ama nedense hala karın kası tam değil.
yeni bir beslenme programı + kick boks yapmayı düşünüyorum.
siz ne dersiniz?
boyunu tam bilmiyorum lakin tahmini olarak söylüyorum 77 kg da karın kasının görünmesi için yağ oranının düşük kas kütlenin çok yüksek olması lazım 77 kg kütle öyle az bir kütle değil çünkü karın kasıda kütle istiyor karın kasındaki en önemli faktör bel ölçüsüdür bel ölçünüz ile gögüs / omuz ölçüsü arasındaki fark diye düşünüyorum.