Gidişat iyi mi sizce?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Farklı frekanslarda vücudun farklı bölgelerine düşük akım verilerek,elektrik akımının kas,yağ,kemik ve sıvıdan geçmesi prensibine dayalı bir ölçüm sistemi. %7-8 hata payı olduğunu biliyorum

Yorum
Forum Üyesi
Yağ oranım 15.6 ya düşmüş. Bu güzel. Ancak 61.20 kg olan kas kütlem şu an 63kg. 1.8kg kas kütlesinde artış olmuş. Bana çok az gibi geldi. (Ocak-Ağustos) arası.

Yorum
Forum Üyesi
Yağ oranım %14.4 e düşmüş. En son 16 Ağustos ta %15.6 idi.
Karbonhidrat %45
Protein %30
Yağ %25
2100 kalorilik diyet uyguluyorum.
Hala yeterince kas kütlem bence yok. 63kg Kasım var. Toplam kilom 76.3kg.
Protein miktarını mı artırmalıyım. ?

Yorum
Forum Üyesi
Ağustos ortasından beri yağ oranım %15-14 arasında gidip geliyor. Buraya kadar iyi geldim bu oranda zorlanmaya başladım. Kas kütle ise ayda 300gr civarında artıyor. İleri bir yaşta olmam sebebiyle fazla zorlamıyorum kendimi. Yağ yakmak ve birazda kas kütlesi kazanmak için bir diyet uyguluyorum. Bulk yada definasyon dönemi diyetleri değil. Günlük 150 Gr protein,200 gram civarı karbonhidrat 70gr civarı yağdan oluşan maktolara çoğunlukla uyuyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Yorum
Personal Trainer
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Amaç kas büyütmekse yaptığınız beslenme programı ve antrenman programının adı ‘bulking’ eğer kilo vermek yağ yakmak istiyorsanız uyguladığınız antrenman ve beslenme programının adı ‘definasyon’ bu sporda bu terimleri sadece profesyoneller kullanmıyor bunlar bu işin terminolojik kısmı bilmeniz gerekmiyor ama bilgi sahibi olmakta fayda var.
Karbonhidratı düşürün bi miktar aynen devam edin

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: