Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Geyik Eğlence Sohbet Kaynaşma.

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
15

Bide Masalımız Var Uyumadan Dinleyin ki Sabah Kaslarınız 5 cm gelişsin ;)

Arnold Filimlerinin Bütün Serisini Alıyoruz.

Akşamdan Hepsini izliyoruz birazda egomuzu tavana çıkaracak övgü ve tezahürat dolu sözcükleri aynanın karşısında bağırarak söylüyoruz.Bu süreçte ihtiyacınız olacak araç ve gereçleri aşağıda belirttim.

Akşamdan balık yiyin.Çay ve kahve yerine 1Tnk.Peynir alın suyunu 1,5 litrelik pete doldurun dikin kafaya off ne biçim kas yapar be " Whey protein tozu peynir altı suyundan üretilir."

1.Antreman:Salona gelen ve yıllardır bu spor ile ilgilenen adamları gömün deyin ki sen o hareketi yanlış yapıyorsun o öyle değil.Böyle yapılır,deyin sonra 6 Ay çalışıp bir adım bile ilerlemediğiniz için tekrar gömdüğünüz adamlara gidin.

" Abi Allah aşkına bu kasları nasıl yaptın tozlamı yaptın" Bende kullanırsam senin gibi olurmuşum.Deyin çünkü sizde kimsede olmayan bi şey var ve bilim adamları yıllardır araştırma yapmalarına rağmen sizdeki bu sırrı çözememiş.

"Ben Klavyede Albert Einsteinim PC Başında 10 Kaplan gücündeyim " Çünkü sizdeki cahil öz güveni kimsede yok !

2.Gözlem:Kan ve ter içinde bağırarak antrenman yapan adamları izleyin .Nasıl bir fantezi ise bu adamlar siz mal gibi izlerken keyif alıyor.Ve içinden "Bi bitmediniz..... :D " Çünkü en iyi kas gelişimi gözlem yaparak yapılır.

3.Moral bozmak: Abi sen salaksın git futbolcu ol bu spor mu be hem bırakınca sarkıyormuş.Öyle duydum çünkü siz anca G.... Kaldırıyorsunuz ağırlık kaldırmak kim ,siz kim !

4.Kıl olduğunuz adamlara şunu deyin " İnternete kıçı kırık iki bilgi öğrendin gelmiş başıma Prof kesiliyorsun" Çünkü o insan size yardımcı oluyor.Bir şekilde onu gömerek teşekkür edin nezaketinizi bu şekilde ifade edin... V.s

Edit:Arkadaşlar tecrübe ve deneyimlerinizi yorum olarak yazarak bu konuda geyik yapabilirsiniz.Her kese uğrar umarım böylesi zeki klavye delikanlısı bol şans
:)

Son düzenleme:

BATIKANZORBEY

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Pırıl Pırıl Mizah akıyor :) , Teşekkürler Nurettin.

Omega*

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Bir de ufak yazsan çok güzel olucak =D

thrasher

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Şahsen büyük yazıldığı için okumadım :)

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
15
[video=youtube;5YQ0TEuHxNA]

En iyisi bu karma hocaların hepsi var.!

Abi benim elimde olan bişey değil.Trajı komik Türkiyem :D bak bi güzel yapmışlar.

Son düzenleme:

Omega*

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Şu protein tozu hakkında eroinmiş gibi davranan tüm diyetisyenleri doktorları ve akademisyenlerin alayını fütursuzca dövmek istiyorum

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
15
Şu protein tozu hakkında eroinmiş gibi davranan tüm diyetisyenleri doktorları ve akademisyenlerin alayını fütursuzca dövmek istiyorum
Dikkat ettiysen böyle saçma, sapan tabular bitek bizim ülkemizde var.Okumuş cahil dolu ortalık çokta takmıyor artık millet bunları iyi hekimler var.Yok değil böyleleri sadece TV'ye çıkıp saçmalıyor.Kalp cerrahı beslenme ile ilgili bir konuya neden girsin ?

Yani bu insanlar zaten aptal ne desek inanırlar gibi bir bakışı açısı var.Kardeşim bunların zararlı olduklarına dair bir tane bilimsel araştırma yok !
Fakat şunu belirtmek isterim gıda takviyelirin içinde bulunan tatlandırıcı ''Fruktoz'' şekerdir basit karbonhidratlara oranla vücuttan atılması o kadar kolay değildir.Seçici olmakta fayda var.