Full body programı

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
25 Ocak 2018
14
1
3
21
Full body ile başladım spora proğramı kendim oluşturdum 1 haftadır böyle gidiyorum yanlış mı sizce sırasıyla böyle

Leg extension
Linear leg press
Decline chest press
Butterfly
İsmini unuttum eklentiye koyacağım
Front pull down
Lat pull down
Triceps pushdowns
Reverse triceps pushdowns

15 dakika bisiklette ısınıp başlıyorum
Son 15-20 dk Karın çalışıp bırakıyorum

clubberfree

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
7 Şubat 2018
54
7
8
38
bu programda biceps göremedim ben ful body şöyle yaparım büyük kas gruplarına 2 hareket yani göğüs 2 hareket benc press ve dumbell fly gibi sırt 2 hareket bacaklarda büyük kas grubu 2 hareketde ona omuzlar küçük kas grubudur ama ben o bölgeyede 2 set vuruyorum omuz press ve lateral raise gibi kalıyor geri biceps ve tricepsler onlarada 1 hareket veriyorum setleri 3x10 yada 4x10 yapabilirsin çok yağ kütlem olmadığından kardiyo tarzı bisiklet vs yapmıyorum zaten ısınmaları hangi hareketi yapacam örnek bench press hafif ağırlık takarım 25 tekrar yaparım sonra bi 25 tekrar daha ondan sonra ağırlıkları takar çalışırım en iyi ısınma budur diye biliyorum ve sizin sisteme bakıyorum 15 dakka bisiklet nerden baksanız 15 dakka karın egzersisleri toplam 30 dakka oldu diğer hareketlerde 50 dakka olsa 1.30 saat gibi bir spor çıkıyor ortaya 1 saati geçmemeye özen göstermek lazım

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
25 Ocak 2018
14
1
3
21
Çok teşekkür ederim bilgiler için yalnız yağ oranım yüksek skinny fat vücut tipim var yağ oranım %13 am kavuna benzer bir göbek var

• Beğendim
Tepkiler: clubberfree

Yeniçeri

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
7 Şubat 2018
29
9
3
22
Mağusa
İyi bence 1-2 ay devam et buna, sonra compound hareketler eklersin veya üst vucud alt vucud splitine geçersin daha iyi olur

clubberfree

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
7 Şubat 2018
54
7
8
38
iki ihtimal var dostum yağ yakacan zayıflayacan yada hacim yapacan body programını zaten 1 aya kadar değişir diye düşünüyorum amacın yağ yakıp göbeği eritmek ise diyet yapacan kalori açığı oluşturucan vs falan ama skinyy fat olduğun için sana tavsiyem hacimlenmen olacak hacimlenmek içinde günlük kalori değerini hesaplat kg alman içi lazım kaloriyi hesapla ve o kaloride beslen ve büyü yanlız karıştırma lütfen beslen yüksek kalori al derken patatez kızartmaları börekler çörekler pastalar baklavalar böyle şeylerle beslenirsen o göbek iki katına çıkar yapman gereken temiz beslenmek yani sağlam protein alıcaksın nedir bunlar et süt yumurta balık baklagillerde olur kurufasulye nohut vs esmer pirinçde yiyebilirsin yağsıs veya tereyağlı makarnada yiyebilirsin sonuçta kg alman lazım yani kısaca anlatmak istediğim kg alıcaksın ama kaslı kg alıcaksın kaslı olarak büyürken zaten antremandır vs dir artık eskiye göre kas kütleside yaptığından dolayı o göbek yavaş yavaş eriyecek yukarki kısımlarda irileşecek zor birşey yok irade sağlam olacak disiplin olacak yaza kadarda pinkman hazır olacak
sen dersenki yok kardeş ben önce yağ yakacam bu daha uzun bir süreç bence çünkü zaten zayıfsın o yağı kaybedeyim derken biraz kasda kaybedebilirsin hadi kas göbek yaktın erittin bu seferde çok tüy siklet olacaksın ee böylede olmaz o zaman büyeyeyim kas alayım diyeceksin bu sefer kas kazanmak için diyet vs iki iş olacak önce biraz kaslan sonra yakarsın yağlarını

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
25 Ocak 2018
14
1
3
21
clubberfree dostum ne güzel yazmışsın ya bu güzel deneyimli bilgiler için çok teşekkür ediyorum

clubberfree

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
7 Şubat 2018
54
7
8
38
pinkman ne demek dostum yardımcı olabildiysek ne mutlu bize son bir kaç tavsiye programın biraz zayıg gibi bir link atıcam istersen o programı çalışabilirsin ve kg alıcam dersen burası çok önemli üsdatlar derlerki haftada 500 gr olarak kg almak en verimlisi yani ayda 2 kg alıcan daha yüksek kgler alıyorsan hemen 300 kalori falan açığı oluşturman gerekecek biliyorsun yağ en son isteyeceğimiz şey burda
bu adamın programı iyidir bilgehan hoca antremanı veren kişi dünya şampiyonu olmuş bir vücutcu boş adam değil bu programı uygulayabilirsin eğerki sana çok uzun gelirse bu program 1 biceps birde triceps hareketi çıkarabilirsin programdan sallıyorum bu programı pazartesi çarşamba cuma uygula salı perşembe günleride evde mekik vs çalış karın kaslarını boş geçmeyelim