Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!

Fitness Bilimin Yeni Yüzünü Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Fitness Bilimin'in yeni versiyonunu beğendiyseniz öncelikle anketi doldurun , sonrasında ise nedenlerini bizler ile paylaşınız.

Versiyon'da beğenmediğiniz yerleri de bizimle paylaşın , eleştirilere açığız , yeni yaratıcı fikirlere açığız , bu platformu en verimli şekilde , insanlara hizmet vermeye en verimli hale , nasıl getirebiliriz bunun gayretindeyiz.

Birçok insan imkanı olmadığı için , özel ders alamıyor , bu sporla ilgili bilgi sahibi olamıyor.İşte bu platformda en büyük ilkemiz , imkanı olanında , olmayanın da eşit şekilde bilgi birikimine sahip olmasıdır.

Fitness ansiklopedisi tarzında bir Forum tasarlıyoruz.Nasıl'ki Aklınıza takılan herşeyi arama motorunda aratıp bulmaya çalışıyorsanız , fitness bilimde de , bu spor ile ilgili her terime , her bilgiye anında erişim sağlayın istiyoruz.Kararlıyız siz değerli fitness bilim aliesinin katkıları ile çok güzel yerlere geleceğiz.

Son düzenleme:
Bi hayalin peşinde
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.instagram.com
Benim şahsi düşünceme göre formun kullanıcı ara yüzü mobil cihazlarda kullanışsız ve karmaşık bir yapı içerisinde rahat bir şekilde arama yapamıyorum geçişler seri değil ve içeriklerden geri dönmeye çalıştığımda en baştaki sayfaya atıyor, uygulama geliştirilmeli daha sade bir ara yüz olmalı, emeğinize sağlık .
kolaylıklar dilerim.

Yorum
Benim şahsi düşünceme göre formun kullanıcı ara yüzü mobil cihazlarda kullanışsız ve karmaşık bir yapı içerisinde rahat bir şekilde arama yapamıyorum geçişler seri değil ve içeriklerden geri dönmeye çalıştığımda en baştaki sayfaya atıyor, uygulama geliştirilmeli daha sade bir ara yüz olmalı, emeğinize sağlık .
kolaylıklar dilerim.
Yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Olumlu veyahutta olumsuz , her türlü yorum , bizim için değerlidir. Her yönüyle forumu daha iyi hale nasıl getirebiliriz bunun gayesindeyjz.

Ki olacak inşaallah , yavaş , yavaş.
Her gün bir yenilik , şikâyetlerinizi dikkate alacağız.

Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle.
İyi akşamlar dileriz

Yorum
Bi hayalin peşinde
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.instagram.com
Yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Olumlu veyahutta olumsuz , her türlü yorum , bizim için değerlidir. Her yönüyle forumu daha iyi hale nasıl getirebiliriz bunun gayesindeyjz.

Ki olacak inşaallah , yavaş , yavaş.
Her gün bir yenilik , şikâyetlerinizi dikkate alacağız.

Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle.
İyi akşamlar dileriz
Ben teşekkür ederim.

Aklıma şimdi gelen bir husus daha var onu da göz ardı etmezseniz sevinirim. Site ve uygulamada bir yavaşlık var sanki bant hızı düşürülmüş gibi geç açıyor sekmeleri ve forum içerisindeki konuları.

İyi akşamlar dilerim.

Yorum
Ben teşekkür ederim.

Aklıma şimdi gelen bir husus daha var onu da göz ardı etmezseniz sevinirim. Site ve uygulamada bir yavaşlık var sanki bant hızı düşürülmüş gibi geç açıyor sekmeleri ve forum içerisindeki konuları.

İyi akşamlar dilerim.
Tamamdır dikkate alınacak.

Yorum
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
Ben teşekkür ederim.

İyi akşamlar dilerim.
Bir takım iyileştirmeler yaptık fakat daha iyisi olması için çalışıyoruz. Site üzerinde modüller ve modifikasyonlar mevcut bunlar ekstra veri çekiyor ve siteyi yavaşlatma yapabiliyor. Fakat biz bunların önüne geçmek için her zaman iyileştirme yaparak daha iyisi olmaya çalışıyoruz. Geri dönüşünüz için teşekkürler

Yorum
Anket bugün saat 20:57'de sona erecektir.Son oyları alalım .
Günün, sonunda konu mesajlara ve oylamaya kilitlenecektir.
Son mesajlar ve son oylar.
Lütfen düzenlemerde kolaylık olması açısından herkes olumlu veyahutta olumsuz oyunu kullansın.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Tasarım biraz eski, ayrıca üye olmadan konuların okunmaması googleden gelecek ziyaretçiler için çok çok zararlı.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: