forumdaşlara 3 soru :)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
1- her hafta dogru formda ağırlıkların artması kas kazandıgımızın (gelişimin) göstergesimidir ?
2- karın kaslarıda diğer kaslar gibi anttremmanda yırtılıp sonra tamir ediliyor mu ? kısacası hipertrofi oluyor mu ?
3- bazıları marketlerdeki tavukların östrojen arttırdıgını söylüyor ? ne kadar dogru ?

teşekkürler

Moderatör
SMS Onaylı
1-Belli bir seviyeden sonra her hafta gelişim görmek imkansızdır,ama süreç içinde gelişim artacaktır.
2-Karın kasları da kastır,onlar da aynı şekilde yıpranırsa tamir edilir lakin tamir edilme süresi kısa olabilir nedeni ise adaptasyon.Gün içinde otururken yürürken yemek yerken sürekli aktif olmasından kaynaklı çalışır haldedir.
3-Tavuk yapısı dolayısı ile zaten östrojen içerir lakin bu korkulacak bir durum değil.Öyle olsa dünyada ki bütün sporcular erkeklik sorunları yaşardı.

1 Yorum
Y
yuri06 yorum yaptı
sağolun:heart:

Forum Üyesi
Dostum tavuk konusunda her ne kadar ayrı telden ayrı ses çıksada ben yaklaşık 1 yıldır tavuk tüketmiyorum. Daha önce jinekomasti sıkıntısı yaşadığım için bir daha yaşamamak için çok dikkat ediyorum. Fakat benimkisi takıntı. Bence bir alakası yok. Ama ben o besini yersem psikolojik olarak kendimi kötü hissedeceğim için yemiyorum.

1 Yorum
Y
yuri06 yorum yaptı
teşekkürler

Yönetici
SMS Onaylı
Tavukların östrojenik olduğu doğru bence , bizzat kendi üzerimde denedim . 4 ay sadece hindi göğüsü tükettim , libido olsun cesaret duygusu olsun daha yüksek olduğunu bariz hissettim.
Ama maalesef öğrenci olduğum için devam edemiyorum artık , mecbur tavuk göğsü ..

Sana bir tavsiye ; migrosta ara sıra hindi göğüsü ,tavuk göğsü fiyatına düşüyor , ben hemen o zaman stokluyorum .

Tavuklar yapısı gereği ilaçlara karşı direnebiliyorlar o yüzden basıyorlar östrojen hormonunu 40 günde kesilecek kıvama geliyor .
Köy de tanıdığın varsa sorarsan cevap verecektir , normalde bir tavuk kesilebilecek kıvama 2-3 ayda gelir .

Paraya kıyıp test yapabilirsin , pazarlar da bazen köy tavuğu satılıyor , pişirince bile rengi markettekinden farklı , rengi kahverengimsi ..
Tadı zaten apayrı .

Azıcık daha paran varsa hindi göğüsü tüketmeni öneririm , öğrenciysen benim gibi yapacak bişi yok tavuk göğsü devam.

Not : hindi çok hassas bir hayvandır , en ufak hormon verilmesinde hastalanıyorlar belki ölüyorlar , o yüzden hindiler bildiğim kadarıyla hormonsuz .

1 Yorum
Y
yuri06 yorum yaptı
teşekkürler. %p

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool: