Fitnısta 3 ayda gozle gorulur derecede gelisim olurmu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Fitnista 1. Ayimi doldurmus bulunmaktayim kilo almak icin gainer kullandim neredeyse biticek ardindan protein tozu kullanmayi dusunuyorum ayriyetten kreatinde kullaniyorum beslenmeme cok dikkat ettigim soylenemez ama cokta abur cubur fast food yiyen birisi degilim 3. Ayimda güzel bir degisim olurmu yasadiklarinizdan ornekler vererek aciklayabilirmisiniz simdiden tesekkurler

Forum Üyesi
Spora başlanan ilk 6 ay aynı anda yağ yakılıp aynı anda kas yapılan müthiş bir zaman. Gözle görülür bir fark olur ama en iyi gelişim için antreman programın ne ? Aldığın kaloriye , proteine karbonhidrata dikkat ediyor musun

redleo34
redleo34 yorum yaptı
Güzel gözüküyor her kasa 3-4! hareket yapıp yorulmuyosan tebrik ederim açıkçası bende sadece aldığım proteinw ve kaloriye dikkat ediyorum böylede gelişirsin ama clean bulk yapıyorsan aldığın kaloriye dikkat et 300-500 kalori fazlası oluştur

X
xRouse yorum yaptı
takip etmek gerekli aslinda haklisin fakat ben direk kilo olcum cihazindan kilo almismiyim diye bakiyorum kilo almisim kalori fazlaligim var galiba diye dusunuyorum 3-4 hareket yapmak pek fazla yormuyor beni fakat 2:30-3 saat sürüyor neredeyse antreman

T
tombalaciupx yorum yaptı
3 saat çok fazla

Forum Üyesi
Gözle gorülür bir fark yani dışarda seni görenlerin spor mu yapıyorsun sen diye sormaları için için mınımum 1 sene gerek bana kalırsa.

Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
eğerki çok zayıfsan 5-10 kilo aldığında direk farkedilir belki kaslı demezler ama 2-2.5 sene gibi bir süre yaparsan nereye gidersen git belli olur beni pazarda bile hep durdururlar abi sen ne bastın diye :lollol: oturduğum yerdeki berber dahil bir çok kişi benden antreman progamı istiyor;D bu sporda sabır önemli ne kadar süre yapıp o kadar emek verisen karşılını hep alırsın

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Aynen.3 ay yapinca yolda cevirmezler, ama yakinlarin fark ediyor yine, senin o ciliz halini gordukten sonra anliyorlar.

Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
kesinlikle katılıyorum ben eskiden 52 kg idim sonra bi ara 68 e çıkınca yakın çevrem hep derdi ne kilo aldın iyi olmuşsun falan diye, o zamanlar atletiktim çok ayrıca , şuan ise herkes mutant gözü ile bakıyor bana zaman çok önemli dediğim gibi bu sporda

Forum Üyesi
10-12 kilo eksiğin varsa çok zayıfsan evet spor yaparak 3-4 ay içinde haftada yarım kilo vs alırsan gözle görülür gelişim olur ama onun haricinde çok zor. Eksiksiz beslenme, supplement ve çok profesyonel bir idman olursa olabilir orası ayrı konu.

2 Yorumlar
X
xRouse yorum yaptı
Evet zayifim kiloda aliyorum ayni zamanda kreatin zma gainer bitti protein tozuna gectim antremanlardada predator kullaniyorum

T
tombalaciupx yorum yaptı
(Yanlış mesaj editi)

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p