Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

FitnessBilim.com Üyelerinin Kullandığı Supplementler

muratcan7

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Bu kısımda kullandığınız supplementleri, kullanım oranlarını/zamanlarını belirtebilirsiniz.

Ben başlıyorum :)

* Ultimate Prostar %100 Whey
* Optimum Gold Stardart Whey
* Dymatize BCAA (5 gram)
* Dymatize Glutamine (5 gram)
* Olimp Vita-Min (Birer kapsül)
* Dr Quicks Omega 3-6-9 (Günde 2gr)
* Nutrex Lipo 6 Black

Hacimlenme döneminde kullanacaklarım

* Ultimate Creatine Monohydrate
* BSN No-Xplode

Hardline ürünlerini kullanmıyorum. Kreatein'i bozuldu zaten nemlendi sanırım.

Protein tozunu sabah kahvaltıda 1 ölçek, öğlen ile akşam yemeği arasında(5gr BCAA + 5gr Glutamine) ve gece uyumadan 1 saat önce(süt ile) birer ölçek alıyorum.

SerkanTheBeast

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
3 haftadır herhangi bir supplement kullanmıyorum fakat,Önceden kullandıklarımı yazayım.
+Whey protein tozu
+Kreatin
+BCAA
+Multivitamin tableti
Etkilerine gelirsek,Protein tozunu beslenmemde ki protein açığını kapatmak için kullandım memnundum.Kreatini protein sentezinde ki görevi ve enerji mekanizmasını düzeltmesi için aldım.Güç namına pek bir şey fark etmedim ama antrenman sonrası bitap düşme hali yaşamadım.BCAA'yı çabuk yenilenmek ve yaklaşık 1.5 ay süren zayıflama dönemimde kas kaybını minimalize etmek için kullandım.
Etkilerden memnun muydum?Kesinlikle evet.

debloat

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0

Bunlar + Balık yağı + multivitamin. Caseini ramazan için almıştım sap gibi kaldı orda

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Şuan Kullandıklarım;
Xpro Whey Complex,Optimum Micronized Creatine Powder,SNİ BCAA Blast.

GoktugFitness

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Beyler ben 6 ayda 25 kilo verdim simdi fitnessa basladim bu supplementlerden kesinlikle hangisini almazsam bu iş olmaz lütfen bi söyler misiniz whey protein ve yaninda 1 adet kazein veya creatin ile bu is olurmu yoksa 7 cesit supplement mi almam gerekiyo illa model gibi olabilmek icin

mevsres

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Sadece bir kere protein tozu aldım, onun da bu spora yeni başlayanlar için sadece para israfı olduğunu anlayınca bir daha almadım.

Bıraktığım günden beri de bir değişim olmadı gelişimimde.

Supplement olarak geçer mi bilmiyorum, ama şu an sadece balık yağı ve keten tohumu yağı hapları kullanıyorum ve bittiğinde tekrar aldığım tek Supplement'lerdir bunlar, onun dışında hiçbir şey yok.

ciko

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 50. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
2
Weider protein - l glutamın - xtend bcaa - kreatin mono, optımıum whey.. suan bunlar.. daha var :)

spartacus

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Optimum Gold Whey - O.N. Creatin Monohydrate - scitec amino 5600- Multivitamin- Maden Suyu:D