Fitness Terimler Sözlüğü Önerisi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhabalar,
Bir haftadır düzenli salona gidiyorum ve yeni başladım. Terimler olsun, hareketler olsun henüz yabancıyım. Bilmediğimi Google ile öğreniyorum. Lakin forum içerisinde genel bir sözlük başlığı olsa oldukça hoş olur diye düşünüyorum. Benim gibi çömezler kendini geliştirebilir, tecrübeli üyeler yanlış bilinenleri düzeltebilir, kendilerini geliştirebilir. Tabi bilgi birikimi yüksek üyelerin elini taşın altına sokması gerekiyor ;D ben sadece öneri olarak söylüyorum.
Teşekkürler

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhabalar,
Bir haftadır düzenli salona gidiyorum ve yeni başladım. Terimler olsun, hareketler olsun henüz yabancıyım. Bilmediğimi Google ile öğreniyorum. Lakin forum içerisinde genel bir sözlük başlığı olsa oldukça hoş olur diye düşünüyorum. Benim gibi çömezler kendini geliştirebilir, tecrübeli üyeler yanlış bilinenleri düzeltebilir, kendilerini geliştirebilir. Tabi bilgi birikimi yüksek üyelerin elini taşın altına sokması gerekiyor ;D ben sadece öneri olarak söylüyorum.
Teşekkürler
Merhabalar , finallerim bitsin yaparım inşallah ,not aldım :)

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhabalar , finallerim bitsin yaparım inşallah ,not aldım :)
Herkese açık bir konu olursa eksik gören, ekleme, düzeltme yapmak isteyen de katkı sağlayabilir. Başta çok eksik olsada günler geçtikçe oldukça kapsamlı bir sözlük olacaktır:) bir çok kişinin faydalanabileceğine inanıyorum. Umarım faaliyete geçer.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri

Bu videoda terimlerin %95 i mevcut , gene de uygun zamanda istediğiniz konu açılacaktır merak etmeyin :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: