fitness malzemeleri

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum Üyesi
Web Sitesi
instagram.com
herkes spor salonunda kullandığı araç ve gereçleri yazabilir bu sıralar fitness da kullanmak için ayakkabı arıyorum önerileri dinleyebilirim

Forum Üyesi
ayakkabı olarak altı kaymayan bir şey terci etsen yeterlidir öyle ahım şayım bir şeye gerek yok galiba yeni başlayacaksın yani bir den boşa paranı harcama görüyorum bazen adam spora yeni başlıyacak gidip 200 TL lik ayakkabı 100 TL lik atlet alıyor falan ne gerek var gidip o para ile yiyecek bir şeyler al unutma beslenmek herşeydir.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
instagram.com
ayakkabı olarak altı kaymayan bir şey terci etsen yeterlidir öyle ahım şayım bir şeye gerek yok galiba yeni başlayacaksın yani bir den boşa paranı harcama görüyorum bazen adam spora yeni başlıyacak gidip 200 TL lik ayakkabı 100 TL lik atlet alıyor falan ne gerek var gidip o para ile yiyecek bir şeyler al unutma beslenmek herşeydir.
yok yeni başlamayacağım ayakkabıyı değiştireceğim sadece bide eldiven düşünüyorum :D

Yorum
Forum Üyesi
Bilek destekli eldiven , spinning eldiveni ve powerlift eldiveni kullanıyorum kancalı. Deadliftte kullanıyorum. Ayakkabı altı kaymayan olması olası sakatlanmaların önüne geçer. Yedek tişört şort çorap olmazsa olmaz.

Yorum
Forum Üyesi
Bilek destekli eldiven.
Altı kaymayan bir ayakkabı.
Yedek t-shirt.
Antrenman hardcore olacaksa mp3'ümü getiririm.
Bacak antrenmanlarında bacak sargıları kullanırım bazen.

Yorum

ysf

Forum Üyesi
herkes spor salonunda kullandığı araç ve gereçleri yazabilir bu sıralar fitness da kullanmak için ayakkabı arıyorum önerileri dinleyebilirim

ben salonda sadece eldiven kullanıyorum bileklerime binen yükü azalmak ve elimin nasır tutmasını engellemek için. ayakkabı konusunda Spor ayakkabısını amacından farklı bir spor türü için kullanmayın.Örneğin yürüyüş ayakkabıları serttir, koşu ayakkabıları ise daha esnektir, ekstra yastıklama ile daha güçlü bir etki elde edilmiştir. Bu nedenle yapacağımız her spor türüne özgü bir ayakkabı edinmeniz önerilir. spor yapacağın zeminle ilgili bilgi sahibi ol zemine uygun ayakkabı seçimi çok önemli bence fazla takılmamk gerek ayakkabı konusuna ayağının rahat ettiği konforlu bi ayakkabı alman yeterli olacaktr.

Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...