Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

fitness malzemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkayZor

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
herkes spor salonunda kullandığı araç ve gereçleri yazabilir bu sıralar fitness da kullanmak için ayakkabı arıyorum önerileri dinleyebilirim

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
ayakkabı olarak altı kaymayan bir şey terci etsen yeterlidir öyle ahım şayım bir şeye gerek yok galiba yeni başlayacaksın yani bir den boşa paranı harcama görüyorum bazen adam spora yeni başlıyacak gidip 200 TL lik ayakkabı 100 TL lik atlet alıyor falan ne gerek var gidip o para ile yiyecek bir şeyler al unutma beslenmek herşeydir.

BerkayZor

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
ayakkabı olarak altı kaymayan bir şey terci etsen yeterlidir öyle ahım şayım bir şeye gerek yok galiba yeni başlayacaksın yani bir den boşa paranı harcama görüyorum bazen adam spora yeni başlıyacak gidip 200 TL lik ayakkabı 100 TL lik atlet alıyor falan ne gerek var gidip o para ile yiyecek bir şeyler al unutma beslenmek herşeydir.
yok yeni başlamayacağım ayakkabıyı değiştireceğim sadece bide eldiven düşünüyorum :D

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Bilek destekli eldiven , spinning eldiveni ve powerlift eldiveni kullanıyorum kancalı. Deadliftte kullanıyorum. Ayakkabı altı kaymayan olması olası sakatlanmaların önüne geçer. Yedek tişört şort çorap olmazsa olmaz.

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Bilek destekli eldiven.
Altı kaymayan bir ayakkabı.
Yedek t-shirt.
Antrenman hardcore olacaksa mp3'ümü getiririm.
Bacak antrenmanlarında bacak sargıları kullanırım bazen.

ysf

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
herkes spor salonunda kullandığı araç ve gereçleri yazabilir bu sıralar fitness da kullanmak için ayakkabı arıyorum önerileri dinleyebilirim
ben salonda sadece eldiven kullanıyorum bileklerime binen yükü azalmak ve elimin nasır tutmasını engellemek için. ayakkabı konusunda Spor ayakkabısını amacından farklı bir spor türü için kullanmayın.Örneğin yürüyüş ayakkabıları serttir, koşu ayakkabıları ise daha esnektir, ekstra yastıklama ile daha güçlü bir etki elde edilmiştir. Bu nedenle yapacağımız her spor türüne özgü bir ayakkabı edinmeniz önerilir. spor yapacağın zeminle ilgili bilgi sahibi ol zemine uygun ayakkabı seçimi çok önemli bence fazla takılmamk gerek ayakkabı konusuna ayağının rahat ettiği konforlu bi ayakkabı alman yeterli olacaktr.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...