Fitness Bilim Paylaşım Ekibini Kuruyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
Katılım
1 Haziran 2014
Mesajlar
947
Tepkime puanı
308
Puanları
83
Bir süredir düşündüğümüz paylaşım ekibi projesini başlatırken, projenin detayları ve katılım şartları hakkında sizlere detaylı bir açıklama yapmak istedik. Mutluluk ve inançla başlattığımız bu projenin detaylarını da alt kısımda açıkladık.

Paylaşım ekibi nedir?

Forum bünyesinde bir çok alanda aktiflik gösteren, bilgi sahibi olduğu konularda yeni ve güncel içerikler üreterek en doğru bilgileri sunan, çeşitli alanlarda tartışma konuları açarak; kullanıcıların görüşlerini var etmek ve akıllarda soru işareti olan bir çok konuda anketler hazırlayarak çözüm üretebilen insanların oluşturduğu topluluğa paylaşım ekibi adını veriyoruz.

Neden böyle bir proje başlıyor?

Okulların tatil olmasıyla beraber bir çok fitness sporuyla ilgilenenlere en doğru bilgileri sunarak onların gelişimine destek olmak.

Forum kullanıcıları ve ziyaretçilerine güncel bilgiler sunarak fitness konusunda bilgiler sunmak ve onları daima bir üst seviyeye çıkarmak. Ne kadar genç bilgi sahibi olursa o kadar gelişiriz ve hedefimiz olan dünya genelinde; her zaman hazır oluruz, vâkıf oluruz, söz sahibi oluruz.

Güncel anketler, tartışma konuları var ederek bir çok doğru bildiğimiz gerçeklerin aslında yanlış olabileceğini görme imkanımız olabilir.

Bilgi seviyesi arttıkça, spor kültürüde artacaktır, bu kültür arttıkça yeni nesil adına daha güvenli bir bilgi ortamı doğacaktır.

Yenilikleriyle dolu Fitness Bilim, yeni nesile de örnek olması adına ve bir sonraki nesile emsâl teşkil edecek paylaşım ekibini kuruyor.

Paylaşım Ekibi Hakkında Detaylar

10 Kişilik paylaşım ekibi içerisinde yerinizi almak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise katılım için konuya katılıyorum yorumu yapmanız yeterlidir. Uygun görülen kişiler bu 10 kişilik paylaşım ekibine dahil edilecektir.

Bu ekip içerisinde var olan kişilere, paylaşım ekibinde oldukları süre zarfında "Paylaşım Ekibi" özel rankı verilecektir.

Paylaşımların, tartışmaların, anketlerin nasıl olacağı seçilecek kişilerin ilgi alanlarına özel olarak paylaşılacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst