Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

fazla kardio kas kaybı önleme

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
hafta içi her gün 2 saat basketbol idmanı yapıyorum hafta içi 4 gun ve cumartesi günü de ağırlık yapıyorum 1 saat 45 dakika kas kaybetmeden hatta üzerine biraz daha kas koyabilir miyim ? hangi supplemetleri önerirsiniz ? ve diğer önerileriniz nelerdir

ibrahim1

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Losin isolosin valin gerekli miktarda alirsan kas kaybi en aza iner kardeşim bunun icinde bcaa alirsan iyi olur

Acropolis

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kardiyodan önce BCAA alman yeterli; dilersen yarım ölçek kardiyodan önce, yarım ölçek sonrasında alabilirsin. Zamanlaması sana kalmış.

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Losin isolosin valin gerekli miktarda alirsan kas kaybi en aza iner kardeşim bunun icinde bcaa alirsan iyi olur
gün içinde 400 500 gr tavuk göğsü yiyorum bunlardan bcaa mı karşılayabilir miyim yoksa bcaa ekstradan almama gerek var mı

spartacus

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ftrci kas kaybı olmaması için yeterli; lakin ciddi anlamda kas yapmak istiyorsan Bcaa'yı (özellikle antrenmandan sonra) takviye olarak alman şart

strider

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bcaa ve glutamin kas kayıplarının önüne geçmek için ideal.
Ant öncesi ve sonrası bcaa, ant öncesi ve yatarken 5er gr glutamine, off günlerde yatmadan önce 5 gr glutamine.
Kullanmadan olur mu? Tabiiki olur.
Ben aralıktan temmuza kadar 11 kg verdim göbek hariç ölçü kaybı yaşamadım.
Son iki üç ay 3 4 gün fitness, 2 3 gün koşu yürüyüş ( 60 dk 13 km), 2 gün 2 2.5 saat yüzme.
Hiç Supplement kullanmadım da. Beslenme önemli

elbiskuha

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
bence bcaa yerine kompleks aminoasit kullansan daha iyi.en azından içinde alanin var.ya da pre workout ürünlerinde de alanin oluyor onlarda olabilir.

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
bcaa ve pre workout düşündüm bende glutamin ve creatin de belki ... ama önce bir ay hiç kullanımıcam baktım olmuyor o zaman alacağım .. şuan her gün 500 gr tavuk göğsü 5 yumurta 200 gr peynir .. 150 gr da karbonidrat alıyorum .. ama olmazsa istedğim etki yaratmazsa bcaa preworkout creatin glutamin sırasıyla alıcam .. sizce mantıklı mı