Evde Spordan Fitness'a geçişte Protein Tozu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Öncelikle merhabalar. 2020 Ağustos ayından beri evde amatör olarak halter seti ile ağırlık egzersizleri yapıyorum. Daha önce supplement kullanmadım. Bu ay içerisinde Fitness salonunda devam etmeyi düşünüyorum.
boy ve kilo etkiler mi bilmiyorum ama 85 KG 186 boyundayım, Hangi protein tozunu almam gerekli ? Bütçem çok fazla yok maalesef 150-200 arası bir fiyat belirledim kendimce. İlgilerinizi bekliyorum sevgiler.

Yönetici
SMS Onaylı
Öncelikle merhabalar. 2020 Ağustos ayından beri evde amatör olarak halter seti ile ağırlık egzersizleri yapıyorum. Daha önce supplement kullanmadım. Bu ay içerisinde Fitness salonunda devam etmeyi düşünüyorum.
boy ve kilo etkiler mi bilmiyorum ama 85 KG 186 boyundayım, Hangi protein tozunu almam gerekli ? Bütçem çok fazla yok maalesef 150-200 arası bir fiyat belirledim kendimce. İlgilerinizi bekliyorum sevgiler.
Merhabalar foruma hoşgeldiniz :)

Protein tozu veya diğer supplementler hiçbirini kullanmanız şart değildir , şart diyenlerden uzaklaşın , onlar para avcıları!

Günlük protein ihtiyacınızı çok kolay , yumurta-tavuk gibi besinlerle karşılayabilirsiniz , protein tozunu sadece acil durumlarda kullanmanızı öneririm , çünkü içerisinde sadece protein var ama örneğin tavuğun içerisinde proteinin yanında bir sürü vitamin mineral var .

Forumda yeni başlayan rehberi konumuz var okumanızı kesinlikle öneririm.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: