Evde Spor Salonundan Farksız Vücut Geliştirme

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.facebook.com
Spor salonlarındaki sıkıntılardan dolayı yüzlerce videolar çekilmiştir bağıranı mı dersin alet sıkıntısı mı dersin soğursun spordan herkes spor 1 saatten fazla olmasın der spor salonuna git hazırlan giyin çıkar 2.5 saat sürer o herkesin giyindiği pis kokulu yrlerde giyinirsin insanı spordan soğutur:mad:
. Bu yazımı üst düzeylerden ilk başlayanlar için herkes kullanabilir ve spor salonundan farkı yok.
Evde bir ağırlık sehpası ve 50 kg ağırlık seti isteyen arttırabilir 300 ve 450 lira arasındadır kaliteye göre seçersiniz
. Spor salonuna ayda en az 70 tl bayılıyorsunuz 6 ayda hayatınız boyunca kullanacağınız spor salonunuz oluyor. İnanın vücut geliştrime 1.5 m2 alanda da yapılır. Bu ağırlık setini ve sehpayı internet alışveriş sitelerinden almanız çok kolay Fotoğarfları paylaşıyorum arkadaşlar
;). Size bu ağırlık seti ve sehpayla yapacağınız antreman programınıda veriyorum her gün tek bölge programıdır 5 günde hergün 1 kere çalıştırılır isteyen değişiklik yapabilir ama temel hareketlerdir
REKLAm AmACIm YOKTUR BEN KULLANIYORUm VE EVDE YERİNİZ VE BİRAZ BÜTÇENİZ VARSA FİTNESSA GİTmEYE DEĞmEZ ARKADAŞLAR YARDImCI OLABİLDİYSEm NE mUTLU
:cool:

Forum Üyesi
leg press nerde ? squat yapacağın zaman ne yapıyorsun ? veya kardio ? :D :D ve o koltukta dumbell ile omuz press i nasıl yapıyorsun gösterir misin ? veya ön kol nasıl calışıyorsun :D :D istersen listeyi uzatayım ? :D yoksa sen leg press yapmadan bacak kaslarını ciddi anlamda geliştireceğinimi sanıyorsun ?

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.facebook.com
leg press nerde ? squat yapacağın zaman ne yapıyorsun ? veya kardio ? :D :D ve o koltukta dumbell ile omuz press i nasıl yapıyorsun gösterir misin ? veya ön kol nasıl calışıyorsun :D :D istersen listeyi uzatayım ? :D yoksa sen leg press yapmadan bacak kaslarını ciddi anlamda geliştireceğinimi sanıyorsun ?

Açıklamasını yapacağım ama birşeyden anlamadığınız belli öncelikle leg press yok squat hareketi temelde leg pressin vücut ağırlığı olmadan yapılanıdır squat nasıl yapılıyor dersen bunu pek çok videoda öğrenebilirsin yerden barı alarak arka omuza koyuyorsun ve squatı yapıyorsun anlıcağın dilden böle anlatabilirim kardio dersen çıkıp koşarım ip atlarım kick boxing antremanı yapabilirim herşey koşu bandı değildir omuz press demişsin bel desteği olmadan yapabilirsin yada sandalyeyi duvara yaslayarak düz zemin yaratabilirsin ön kolda uzun bar ve 2 kısa bar var barbell curl hammer curlu anlattırma bana lütfen
gerçekten saçma geldi bozulduysan kusura bakma kardeşim :)

Yorum
Forum Üyesi
Yani evet bu dediklerin yapılabilir ama bu iş birazda motivasyon yani şöyle söyliyim ben kendimi spor salonunda daha iyi motive edebiliyorum bir üstteki yorumdaki gibi sosyallik açısından da iyi ve evde spor tamam yeni başlayan sporcular için olabilir ama ileri ve orta seviye için çok verimli olmaz diye düşünüyorum. He birde Evde insan biraz öteleyebilir :D Sen yapmışsın çalışıyorsun emeğine saygı duyuyorum.

Yorum
Forum Üyesi
Programdaki hareket sayısı çok fazla.Evde uzun süre spor yapmış biri olarak söyleyebilirim ki salonun imkanlarıyla ev imkanları kesinlikle bir olmuyor.Salondaki motivasyon ile evdeki motivasyon da aynı şekilde aynı değil.Ben salona gidilmesi taraftarıyım ancak vakit problemi var ise evde de bir düzeye gelinebilir.

Yorum
Forum Üyesi
Evde vücut geliştirme yapılır ancak SPOR SALONUNA GİTMEKTEN FARKI VARDIR, BİRİNİ EVDE KISITLI BİR ORTAMDA YAPARSIN ÖTEKİNİ YANİ SPOR SALONUNDA İSE MACHİNE VS. OLSUN SQUAT LEG PRESS ÖZELLİKLE PUSH DOWN HAREKETİNİ DOLAYISIYLA CALIŞAN BÖLGENİN ANTREMENINI LAYIKIYLA YAPARSIN Kİ PUSHDOWN'UN TRİCEPSLER AÇISINDAN ÖNEMİ ÇOK FAZLADIR NERDEYSE VAZGEİLMEZDİR .(NOKTA)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: