Çözüldü EVDE SPOR PROGRAMI (YARDIM)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
67
Spor Geçmişi
Sadece futbol oynadım düzenli bir sporcu olmadım
Boy (cm)
1.80
Herkese selamlar. Pandemiden dolayı evdeyiz. Spor salonları da maalesef kasabada olmamdan dolayı yok. Ben de vücudumu geliştirmek istiyorum özellikle kol ve omuz anlamında. Dumbell almaya karar verdim. Ama bu işe girişen bilgisiz kişilerdenim diyebilirim. Elbet aranızda bilgili insanlar var. Nasıl bir program uygulamalıyım ya da protein tozu gibi şeyler de kullanılmalı mı? Nasıl başlamalıyım ne kadar sürmeli? Bilgili ve tecrübeli insanlardan yardım istiyorum. Boy 1.80 Kilo 67. Teşekkürler :)

Forum Üyesi
Herkese selamlar. Pandemiden dolayı evdeyiz. Spor salonları da maalesef kasabada olmamdan dolayı yok. Ben de vücudumu geliştirmek istiyorum özellikle kol ve omuz anlamında. Dumbell almaya karar verdim. Ama bu işe girişen bilgisiz kişilerdenim diyebilirim. Elbet aranızda bilgili insanlar var. Nasıl bir program uygulamalıyım ya da protein tozu gibi şeyler de kullanılmalı mı? Nasıl başlamalıyım ne kadar sürmeli? Bilgili ve tecrübeli insanlardan yardım istiyorum. Boy 1.80 Kilo 67. Teşekkürler :)

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhaba foruma hoşgeldiniz :)

Bu konuyu okumanızı öneririz : Yeni Başlayan Rehberi [Vücut Geliştirme]

Evde dumbeller ile çok güzel vücut inşaa edebilirsiniz , YouTube de savaş cebecinin evde dumbeller ile serisi var .

O videoları

1. Gün
Göğüs omuz triceps
2. Gün
Sırt Biceps bacak
Olacak şekilde uygulayabilirsiniz.

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol: