Çözüldü evde ne kadar gelişilebilir

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
bir kaç farklı ve fazla sebepten dolayı(bunların başında da virüs geliyor)spor salonuna gitmeyebilirim ayarlanabilir dambılla evde gelişmek imkansız mı hangi bölgelerimi geliştirebilirim buna imkan var mıdır?

Çözüm
Gayet güzel gelişebilirsin. Tek ihtiyacın olan barfiks demiri, barfiks demiri şart ve bir opsiyonel var alırsan iyi olur almazsanda sorun yok, bench sehpası olabilir yada sandalye birleştirebilirsin vesaire, yoksa ağırlıklı şınav yapabilirsin sırtına çanta alıp içine ağırlık koyarak. Hemen hemen çoğu hareketi yaparsın gayet de geliştirirsin vücudunu. Yeni başladıysan 2 3 ay full body daha sonra splitlere akabilirsin.
Forum Üyesi
bir kaç farklı ve fazla sebepten dolayı(bunların başında da virüs geliyor)spor salonuna gitmeyebilirim ayarlanabilir dambılla evde gelişmek imkansız mı hangi bölgelerimi geliştirebilirim buna imkan var mıdır?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
Gayet güzel gelişebilirsin. Tek ihtiyacın olan barfiks demiri, barfiks demiri şart ve bir opsiyonel var alırsan iyi olur almazsanda sorun yok, bench sehpası olabilir yada sandalye birleştirebilirsin vesaire, yoksa ağırlıklı şınav yapabilirsin sırtına çanta alıp içine ağırlık koyarak. Hemen hemen çoğu hareketi yaparsın gayet de geliştirirsin vücudunu. Yeni başladıysan 2 3 ay full body daha sonra splitlere akabilirsin.

2 Yorumlar
1
13trance yorum yaptı
çok teşekkür ederim ya barfiks demiri alayım hatta hemen alayım da şu kapıya geçirme monteleme işi canımı sıkıyor bizim kapılar ince acaba asılır mı asılmaz mı bilmiyorum

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Dostum bizim kapıda çok kalın değildi kapı arası olmaz ise duvardan duvarada monteleyebilirsin. Universal koridor barfiksi almıştım ben 130 santim, almadan önce bir ölç takacağın yeri, ona göre al. Benim dediğim zaten çevirmeli çivi vida falan gerekmiyor.

Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: