Elektronik Sigara Ve Fitness

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Elektronik Sigara içinde şekerli likitler bulunduğundan kilo vermeye bi zararı olurmu ?

İnsülini yükseltirmi

SMS Onaylı
Forum Üyesi
:) Kardeşim bu kadar ine düşüneni hiç görmedim şekersiz likitler de var kullanabilirsin. Bizim bir tanıdık şeker hastası ve şekersiz kullanıyor mentol tadı var bi kaç çektim de murattı'nın yerini tutmuyor. İnsülini yükseltiyor şeker hastasını rahatsız edecek derecede gersini sen varsay

Yorum
Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
Sekerden, likitten ziyade adi uzerinde Sigara! Sporla beraber adinin anilmasi bile bence kulliyen yanlis. (bunu 22 sene sigara icmis birisi olarak yaziyorum)

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
:) Kardeşim bu kadar ine düşüneni hiç görmedim şekersiz likitler de var kullanabilirsin. Bizim bir tanıdık şeker hastası ve şekersiz kullanıyor mentol tadı var bi kaç çektim de murattı'nın yerini tutmuyor. İnsülini yükseltiyor şeker hastasını rahatsız edecek derecede gersini sen varsay
Bir şeyi yaptıgımda tam yapmayı severim

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bu konuyu tekrar hortlatayım dedim çünkü ağır e sigara kullanıcısıyım. Sporuma katan negatif veya pozitif bir etki görmedim. Sonuçta likiti içmiyorsun buharını ciğerine çekiyorsun. İnsilün yükselteceğini pek sanmıyorum. Ben içiyorum bir zararını görmedim ama sonuçta sigara ciğerlere etki ediyor. Az da olsa etkiler ister istemez.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: