Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Dynamıc Nutrition Markası nasıldır

exe1ans

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar şuanki protein tozlarının fiyatları bcaa fiyatları falan belli spor salondaki hocam bu markanın ürünlerini kullanıyor ve tavsiye ediyor siz ne diyorsunuz Menşei türkiye ama içindeki malzemeler Almanyadan geliyor diyorlar falan

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
Ödüller
10
  • 1000 Mesaj mı? Durmak Bilmiyorsun!
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
Fit Puan
120
Daha önce duymadım. Hocanız muhtemelen kendisi alıp masaya koyduğu bir protein tozudur. Merdiven altı oluyor genelde bunlar. Bildiğiniz markaları alın. Sağlık var ucunda.

exe1ans

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Daha önce duymadım. Hocanız muhtemelen kendisi alıp masaya koyduğu bir protein tozudur. Merdiven altı oluyor genelde bunlar. Bildiğiniz markaları alın. Sağlık var ucunda.
Bir an bizim spor salonunamı geliyorsunuz diye düşünmedim değil çünkü dediğiniz gibi. Masaya koyuyor o proteinleri bcaaları o markanın

hasanegetopan

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Kesinlikle katılıyorum. Bilindik markalardan şaşmamak gerek. Zamanında hoca dediğim insan da bana nanobolix kakalamıştı. Az kalsın sporu bırakıyordum .))