Soru Düşük testosteron sorunu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
150
Spor Geçmişi
1 hafta
Boy (cm)
183
Merhabalar. 1 haftadır spor yapıyorum ve vücut geliştirmek istiyorum. Kan tahlilinde testosteronum çok düşük çıktı. 183 boyunda 150 kiloyum. Yüksek kilo testosteronu düşürüyor biliyorum , kilo vereceğim. Belirtmek gerekirse testislerimden biri gelişmemiş yani diğerinden küçük , küçük olan çalışıyor mu bilmiyorum. Tek testisle vucüt geliştirme yapılır mı onuda bilmiyorum . Ayrıca antreman sırasında enerji eksikliği hissediyorum. Bunun için ne önerirsiniz ? Supplement olarak bcaa , kreatin var başka supplement alamam. Ve testosteronu arttırmak için ne yemeliyim. Mesir macunu aldım ve keçiboynuzu özü alacağım başka öneriniz var mıdır?

Ekli dosyalar

• 41B9A100-1910-4A8A-ACEB-95FC1E4EBC67.jpeg
    41B9A100-1910-4A8A-ACEB-95FC1E4EBC67.jpeg
    367.3 KB · Görüntüleme: 4
Forum Üyesi
Mesaj Lideri
Merhabalar. 1 haftadır spor yapıyorum ve vücut geliştirmek istiyorum. Kan tahlilinde testosteronum çok düşük çıktı. 183 boyunda 150 kiloyum. Yüksek kilo testosteronu düşürüyor biliyorum , kilo vereceğim. Belirtmek gerekirse testislerimden biri gelişmemiş yani diğerinden küçük , küçük olan çalışıyor mu bilmiyorum. Tek testisle vucüt geliştirme yapılır mı onuda bilmiyorum . Ayrıca antreman sırasında enerji eksikliği hissediyorum. Bunun için ne önerirsiniz ? Supplement olarak bcaa , kreatin var başka supplement alamam. Ve testosteronu arttırmak için ne yemeliyim. Mesir macunu aldım ve keçiboynuzu özü alacağım başka öneriniz var mıdır?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
çoban çökerten, çemenotu bunlar doğal testestoron arttırıcı bitkisel ürünler. ama öncesinde sağlıklı beslenip vucudunu bir beslenme düzenine sokman gerekiyor.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: