Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Doğum günümmüş ya bugün :)

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
15
Günaydın Nurettin,

Ben kot pantolon bulmak'ta zorlanıyorum açıkcası yeni nesil garip ve dar moda'Ya kendini kaptırdığı için abzürt abzürt modeller ile karşılaşıyor insan hal böyle olunca açıkcası ben sadece dernek, konferans, toplantı vb gibi durumlar'da evet bir terzinin kulaklarını çınlatıyorum.

Bunun dışında günlük yaşantı içerisinde dert ettiğim bir durum yok zaten bol giyinmeyi seven birisiyim
Abi sorma yaa berbat elbiseler.Düşün eşofmanlar bile dar kesim olmuş kullanım amacı rahat etmek olan eşofman bile.:mad:

Hep bu ünlülerin suçu onlar yüzünden ülkenin yarısı (Top gibi giyiniyor) Bende kot tişört bulmakta zorlanmıyorum.

Yalnız dediğin gibi abi dar elbiseyi geç bacaklar bile rahatsız edici dar.Fakat dürüst olmak gerekirse dar kesim takım elbiselerin modelleri çok güzel ama rahat edemiyor insan işte en iyisi eski usul devam çok sağol abi :)

fitnesstakimi

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Nice yıllara. Forumda vermiş olduğunuz değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz.