Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Dışkınızı Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz ?

ozayhanosman

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben kabiz oldum bu protein değerlerinin iyi olduğununu mu? gösterir bol bol sut iciyorum günde 3 bardak felan zayifim hacim icin fitnisa yazildim

Rhinopower

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Fazla protein alımı özellikle süt ve süt ürünlerinden protein alımı gerçekleştirdiğinizde kabızlık görülmesi normaldir. Tam bugday veya kepekli ekmek tavsiye ederim

sick kunt

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ketosise sokarsanız vucudu dıskınız siyah olur... bunuda ek olarak belırteyım... mide kanamasından korkmanıza gerek yok , dıskıda kanda oluyor ketosısde.(kendımden bılıyorum.)
Ilk zamanlar ne keten tohumu neden zeytınyagı ıcerdım,tıkanırdı bagırsak hemen.

O yuzden panık yapmayın ketojen dıyette boyle bısey basınıza gelırse.
Makat yırtılmasıdır muhtemelen.Kömür gibi dışkı zaten ketoda hep oluyor.

Mr. Pink

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Dostum resmi hazırlayanlara neden saygısızlık ediyorsun? Bu resmi esas çeviren kişi Evrim Ağacıdır ve resim HealthWorks adlı kuruluşa aittir.

Adamların logosunu kesmen, grafiker olarak kendini yazman ve de üstüne gelip "Bu infografikte yer alan her şey bilgi içindir, medikal uzmanların tavsiyelerine başvurun." gibi bir uyarıyı silmişsin.

Yakışmadı bu siteye.

Resmin orijinali için:

• Beğendim
Tepkiler: Le0

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Dostum resmi hazırlayanlara neden saygısızlık ediyorsun? Bu resmi esas çeviren kişi Evrim Ağacıdır ve resim HealthWorks adlı kuruluşa aittir.

Adamların logosunu kesmen, grafiker olarak kendini yazman ve de üstüne gelip "Bu infografikte yer alan her şey bilgi içindir, medikal uzmanların tavsiyelerine başvurun." gibi bir uyarıyı silmişsin.

Yakışmadı bu siteye.

Resmin orijinali için:
Adamlar 17 Ekim 2014'te paylaşmış.
Dışkınızı Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? – Evrim Ağacı
Ben ise 14 Ağustos 2014'te.Birilerini suçlamadan önce iyice bakın.

Son düzenleme: