Depresyonlardayımmmm.

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
selam arkadaşlar yaşım 24 boyum 1.84 kg.76 bu sporla 13 aydır ilgileniyorum ve önceden bir spor geçmişimde yok.13 aydır sürekli haftanın 5 günü hiç aksatmadan spora gidiyorum.Ama gelişemiyorum ve çevremde alay konusu oldum.Gerek beslenmem gerek hareketleri doğru şekilde yapmam gerek supplement kullanımı acısından çok disipilinli ve dikkatli bi yol izliyorum kendime göre.Artık bilmiyorum çok bunaldım antremanlarda motivasyonum düştü herkes dalga geçer oldu bana bi yol gösterin tavsiye öneri verin aranızda yaşıyanlar varmı bu durumu ?

Forum Üyesi
  1. alori İhtiyacınız: 3,239.03 kcal/gün
  2. Vücut Yüzey Alanınız: 2 metrekare
  3. Yağsız Vücut Ağırlığınız: 62 kg
  4. İdeal Kilonuz: 79 kg
  5. Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 22.7 kg / metrekare
  6. Sonuç: Kilonuz tamamen normal
  7. internette hesapladığıma göre günlük almam gereken kalori buymuş normal mi sizde 3500 kcl.?

3500 çok fazla çıkmış bu forumda yabancı bir site paylaşılmıştı orası daha güvenilirdir sanırım senin için geçmişte aradım ama bulamadım maalesef bulursam siteyi buraya mesaj atarım.

Yorum
Forum Üyesi
3500 çok fazla çıkmış bu forumda yabancı bir site paylaşılmıştı orası daha güvenilirdir sanırım senin için geçmişte aradım ama bulamadım maalesef bulursam siteyi buraya mesaj atarım.
aynen 3500 banada mantıklı gelmedi bide hacim almak için 400 500 kalori fazla aldığımı düşünürsem 4000 kalori :)

Yorum
Forum Üyesi
doktora gidip alacağınız kalori miktarını net şekilde öğrenip ondan sonra üstüne 300 400 ekleseniz :) 3500 kalori çok fazla bence.

Yorum
Forum Üyesi
85 kg ken yağ oranın kaçtı onu bilmek lazım 85 kg yüzde 25-30 yağ oranında olucağına 75 kg yüzde 10 yağlı ol daha iyi çevredekilerin ne dediğini boşever kafana takma . hangi hareketleri kaç set kaç tekrar yapıyosun yazman lazım mesela göğüs kol gününü yazabilirmisin ?

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: