Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Demir Dikeni / Tribulus /Çoban Çökerteni

workout

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar,

Konu başlıgında bahsettiğim Demir Dikeni ( Tribulus, Çoban Çökerteni) bitkisi ile ilgili bir çok kaynakta doğal testestöron attırıcı diye yazılar gördüm. Bu bitkinin cinsel performans için kullanması ile birlikte, son zamanlarda fitness, bb vb. sporlarda da kullanıldığı etkisinin kas oluşumu yönünde dayanıklılık ve güç artışı yönününde var oldugu söyleniyor. ( Bitki ile ilgili bir blog yazarının yazısı şu kaynakta bulunmakta bitkiyi bilmeyenler için. Tribulus terrestris | Prof.Dr.Ahmet ŞAHİN'in Web Sitesi )

Ancak benim merakım bu bitkiyi aranızda kullanan arkadaşlar var mı eğer var ise ne tür etkiler gördüler. Sonuçlarından ve tecrübelerinden bahsedebilirler mi?

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar,

Konu başlıgında bahsettiğim Demir Dikeni ( Tribulus, Çoban Çökerteni) bitkisi ile ilgili bir çok kaynakta doğal testestöron attırıcı diye yazılar gördüm. Bu bitkinin cinsel performans için kullanması ile birlikte, son zamanlarda fitness, bb vb. sporlarda da kullanıldığı etkisinin kas oluşumu yönünde dayanıklılık ve güç artışı yönününde var oldugu söyleniyor. ( Bitki ile ilgili bir blog yazarının yazısı şu kaynakta bulunmakta bitkiyi bilmeyenler için. Tribulus terrestris | Prof.Dr.Ahmet ŞAHİN'in Web Sitesi )

Ancak benim merakım bu bitkiyi aranızda kullanan arkadaşlar var mı eğer var ise ne tür etkiler gördüler. Sonuçlarından ve tecrübelerinden bahsedebilirler mi?
Sevgili dostum ben aşağı yukarı 1,5 2 senedir tribestan kullanıyorum. Tribestan; tribulusun orjinal hapıdır. Fayda müthiş söyleyeyim dedim. Ama başka sayfalarda da soran olmuştu etki görmedik diye adamlar günde bir tablet alıyormuş. İlk 1 ay günde 2 2 2 şeklinde 6 tablet. İkinci ve üçüncü ay 3 3 3 şeklinde günde 9 tablet alınması gerekiyor. Sonra 15 gün ara.