Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
73.5
Spor Geçmişi
5 ay
Boy (cm)
178
Kol (cm)
34
Bel (cm)
81
20200525_222042-COLLAGE.jpg yag oranimin yüzde 15 lerde olduğunu düşünüyorum 12 13 olunca bulk yapmayı düşünüyorum sizce doğru mu?

MCA

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Yağ oranında belli bir düşüş var tebrik ederim. Ama gördüğüm kadarıyla fazla ağırlık çalışmıyorsun. Bence ağırlık antrenmanlarına da başlamalısın. Kas kütlen arttıkça kalori ihtiyacın artacak. Yağ oranını düşürmede kolaylaşacak. Çok bir kilonda yok. Senin yerinde olsam, alacağım kaloriyi düzgün hesaplayarak ağırlık çalışmalarına hız katardım. Emin ol uzun vadede kilo kontrolunde çok daha rahat olur.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Yağ oranını düşürmeye çalışma mehmetcan hocamın da dediği gibi kas kütleni artırmalısın . Tavsiyem clean bulk. Ben şahsen hiç ac kalmıyorum hatta tabiri caiz ise öküz gibi yiyorum ama kaliteli karbonhidratlarla bunu yapıyorum günde 4 su bardağı basmati pirinç 1.5 su bardağı yulaf alıyorum karbonhidrat olarak inan bel bölgesinde hiç yaglanma yok ama omuz çatısı genişliyor

Yorum
Forum Üyesi
Aslına bende salon acilinca clean bulk yapicam suanlik yağ oranimi dusurebildigim kadar düşürmeye calisyorum

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: