Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Çalıştığınız ağırlıkları %20 oranında artırın , pump hissi içinse , antrenman sonrasında.
Taşıyabileceğiniz maksimum ağırlığın %50 oranında bir âğırlık seçin , kaslardaki yanmayı hissedinceye kadar yüksek tekrar ile aynı hareket formlarını tekrar edin , antrenmana ek olarak yapın bunu.

Hacim kaybı 1-2 cm normaldir , aşırı stres yapmayın , daha estetik bir görünüm kazanırsınız , proteine dikkat , lifli gıdalar ile bir miktar karbonhidratı yukarı çek 50 Gram kadar , Kardiyo ekle eklediğin kalori için 60-65 dakika civarında.

Definasyon veyahutta bulk döneminde kası fazla çalıştırmanın bir zararı yoktur.Fakat ertesi günü muhakkak , çalıştığınız kas gruplarını dinlendirin , uyku önemli , stresten uzak durun , bol su tüketin , günde minimum 3 litre , gün içinde yayın bu sıvı alımını .

Kiloyu bilmem ama emeklerinin karşılığını göreceksin , 10 kilo ver ve yağ oranını ölç , motivasyonunu kattiyen kaybetme , Kimin ne dediğini , nasıl yorum yaptığını asla umursama , daima ileriye dönük düşün.

Eziyet haline getirme , Hafta'da 1 öğün izin öğünü al , işkence haline de getirme aceleci olma zaman yay , 90 günün sonunda bitsin definasyon.

Var mı sormak istediğin bişey.?
Başka sorum yok yardımınız için teşekkür ederim iyi akşamlar

Yorum
Forum Üyesi
temiz beslenerek büyümeye devam et aylık 1 kg dan fazla kilo alma.definasyona girecek hacimde değilsin,büyümeni baltalama

1 Yorum
Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
attığım fotoda kütlem 82--82.5 kg arası 5 ay öncesine ait bir fotoğraf ,, definasyona 85.5-86 kg girdim güncel fotom olmadığı için onu koydum definasyona girerken çok daha kütleli idim yani

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: