Soru DEFİNASYON MU BULK MI ???

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Öncelikle merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 4 aydır düzenli spor yapıyorum ama şimdi gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şuan 90 kg %17 yağ oranlarındayım
ama öyle ahım şahım kas kütlem yok bulka devam etsem iyice yağlanmaktan korkuyorum definasyona girsem bu sefer fazla kas kütlesi olmadığından olan kas kütlesini de kaybetmekten korkuyorum sizce ne yapmalıyım aşağıya fotoğrafları bırakıyorum lütfen tavsiye verebilir misiniz.

4 AY ÖNCEKİ FORMUM

ŞUAN Kİ FORMUM

Forum Üyesi
Mesaj Lideri
Öncelikle merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 4 aydır düzenli spor yapıyorum ama şimdi gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şuan 90 kg %17 yağ oranlarındayım
ama öyle ahım şahım kas kütlem yok bulka devam etsem iyice yağlanmaktan korkuyorum definasyona girsem bu sefer fazla kas kütlesi olmadığından olan kas kütlesini de kaybetmekten korkuyorum sizce ne yapmalıyım aşağıya fotoğrafları bırakıyorum lütfen tavsiye verebilir misiniz.

4 AY ÖNCEKİ FORMUM

ŞUAN Kİ FORMUM

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
Güzelcene bir yağ yak sonra clean bulk ile temiz kas kazanmaya bak daha sporda yenisin acelenin anlamı yok %13 %12 yağ oranına düştükten sonra clean bulk yap bence.Yazında daha fit görünürsün yağ yakarak illa büyümek istiyorum bulk yapmak istiyorum diyorsan kesinlikle clean bulk yap 2 haftada 1 cheat meal yap.Clean bulk ile yağ oranın çok artmaz seneye yazında güzel bir defineyle yağ yakarsın

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: