Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Yönetici
SMS Onaylı
Sana program tavsiye etmeden önce bir soru sormak istiyorum .

Benchte tek tekrar 100kg çıkarabilir misin ?
Squatta tek tekrar 120 ?
Deadlift tek tekrar 140?

Bu sorularıma evet yada hayır diye cevaplarsan sana uygun program tavsiye edebilirim .

Yorum
Sana program tavsiye etmeden önce bir soru sormak istiyorum .

Benchte tek tekrar 100kg çıkarabilir misin ?
Squatta tek tekrar 120 ?
Deadlift tek tekrar 140?

Bu sorularıma evet yada hayır diye cevaplarsan sana uygun program tavsiye edebilirim .
Hayır yapamam. Deadlift yapmayı sevmiyorum, doğru formu tutturamıyorum. Sumo Squat yaptığım için dumbell ile yapıyorum.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Hayır yapamam. Deadlift yapmayı sevmiyorum, doğru formu tutturamıyorum. Sumo Squat yaptığım için dumbell ile yapıyorum.
Bu program senin için gereksiz , çok fazla izole haraket içeriyor , bu kadar detay ileriye seviye sporcular içindir , bicepste tricepste sana birer veya ikişer Haraket kesinlikle yeterli .

Ayrıca spor salonları 5 gün açık , bu programla haftada bir kas grubunu iki kere çalıştırman imkansız .
Haftada bir kas grubunu , bir kere çalıştırmak gelisimi olumsuz etkiler . Bugün çalıştığın omuz güzel protein alımı ile ortalama 3 güne tamamen iyileşir , hadi biraz beslenme kötü biraz da omuzu aşırı parcaladiysan 4 gün olsun , 4 gün sonra omuz tekrar çalışmaya hazır hale gelicek, 7 günde bir çalışırsan 3 gün boşu boşuna bekletmis olucaksin belki gerileyecek bile omzun .

Bana göre antrenman sistemi her dönem aynı olmalı , amacın define olmaksa ekstra kardiyolar eklersin gün içerisine ..

Pzt-çrş-cuma gideceksen :

Sadece Çarşamba dinleneceksen :

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p