Çözüldü Damar belirginleştirme

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
95
Spor Geçmişi
Uzun süredir yapılmıyor
Boy (cm)
175
Arkadaşlar selam, benim sorum şu: Ben daha önce yağ oranında %20'nin altına inemedim. Damarlarımın çok ince olduğunu iğne yapan hemşireler söylüyordu. Eğer yağ oranımı indirdikten sonra damarlarım belirginleşmez ise bunun için kullanabileceğim bir gıda takviyesi vs. var mıdır?

Çözüm
Arkadaşlar selam, benim sorum şu: Ben daha önce yağ oranında %20'nin altına inemedim. Damarlarımın çok ince olduğunu iğne yapan hemşireler söylüyordu. Eğer yağ oranımı indirdikten sonra damarlarım belirginleşmez ise bunun için kullanabileceğim bir gıda takviyesi vs. var mıdır?
Damarlı görüntü :

1) %15 altında oluşmaya başlar %11 ve altında çok daha belirginleşir

2) Yüksek kan basıncı
Tansiyon hastası iseniz öncelikle bunları tavsiye etmem , değilseniz.
Kan basıncını düşüren gıdaları tüketmeyin .
Yani sindirimi uzun olan gıdaları..
Alerjen gıdalar , soğan baharat tarzı gıdalar , çok lifli gıdalar , tahıl , gluten vs.

Kan basıncını arttırmak için antrenman öncesi Arginine ve tuz...
Forum Üyesi

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Damarlı görüntü :

1) %15 altında oluşmaya başlar %11 ve altında çok daha belirginleşir

2) Yüksek kan basıncı
Tansiyon hastası iseniz öncelikle bunları tavsiye etmem , değilseniz.
Kan basıncını düşüren gıdaları tüketmeyin .
Yani sindirimi uzun olan gıdaları..
Alerjen gıdalar , soğan baharat tarzı gıdalar , çok lifli gıdalar , tahıl , gluten vs.

Kan basıncını arttırmak için antrenman öncesi Arginine ve tuz tüketmek , arginine 5 ,tuz 2 Gr tavsiye edilir .

3) Sarkoplazmik hipertrofi antrenmanları yapın

Set araları dinlenmenin düşük nabzın yüksek olduğu antrenman sistemi kısacası.

4) Hiit kardio

5) Ödemleri atmak

1 Yorum
L
LeftCaps yorum yaptı
Çok çok teşekkür ederim. O kadar yararlı oldu ki benim için, anlatamam. Forumunuz çok güzel, herkese tavsiye edeceğim.

Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: