Soru çok hızlı kilo vermek

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
93
Boy (cm)
190
arkadaşlar merhaba öncelikle çocukluğumda falan zor kilo alanlardan oldum sonra sporla 85 kilodan 97 ye haftada yarım kilo alarak her gün 500 kalori fazlası yaparak çıktım yani alabiliyormuşum çok şükür . Şimdi sorun hukuk 3. sınıfım vize haftası sadece 1.5 haftadır ne yediğime dikkat etmiyorum spor yapmıyorum günde en fazla 500-1000 arası açık veriyorum bu durumda 1 kg vermem normal diyelim ama ben 1.5 haftada 3 kg verdim o kadar uğraşıp aldığım kilo nasıl gidebilir 2.5 haftada aşırı sinir bozucu açıklayabilcek var mı.

Forum Üyesi
arkadaşlar merhaba öncelikle çocukluğumda falan zor kilo alanlardan oldum sonra sporla 85 kilodan 97 ye haftada yarım kilo alarak her gün 500 kalori fazlası yaparak çıktım yani alabiliyormuşum çok şükür . Şimdi sorun hukuk 3. sınıfım vize haftası sadece 1.5 haftadır ne yediğime dikkat etmiyorum spor yapmıyorum günde en fazla 500-1000 arası açık veriyorum bu durumda 1 kg vermem normal diyelim ama ben 1.5 haftada 3 kg verdim o kadar uğraşıp aldığım kilo nasıl gidebilir 2.5 haftada aşırı sinir bozucu açıklayabilcek var mı.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Zaten çabuk alınan kilo hemen gidiyor uzun vade de alamya devam edersen kalıcı oluyor kilo yani ödem olarak falan almışsındır bir kısmını onlra gitmiştir çabuk kilo alınca çoğunlukla su olarak alıyor insan uzun vadeye dönünce iş sonra kalıcılaşıyor tekrar yemeğe başladığında da hemen alırsın o kiloyu merak etme

3 Yorumlar
redleo34
redleo34 yorum yaptı
aslında kısa vade sayılmaz haftada yarım kilo alarak gittim

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
sağlıklı kilo alımını genelde ayda yarım kilo olarak değerlendiriyorlar ama bende kısa vade de 75 den 85e çıktım belki 1 ay içinde falan çıkmışımdır ama bende öyle gitme olmuyor dediğim gibi su kaybıdır bence

redleo34
redleo34 yorum yaptı
İnşAllah kanka sağol

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p