Clenbuterol-Primobalan yardım edin

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
85-90
Spor Geçmişi
3 sene önce yaptım 4 ay düzensiz bir şekilde sonra bıraktım, 2019 Ağustos ayının sonundan 2020 Mart ayının ortasına kadar yaptım karantina sebebiyle bıraktım. Evde yapıyordum onu da bıraktım.
Boy (cm)
172
Merhabalar, Clenbuterol-Primobalan ikilisini kullanmak istiyorum. Ventolin kullandım 8 hafta 30 ağustos günü bitti 8. hafta bıraktım. Şimdi de Clenbuterol-Primobalan ikilisini kullanmak istiyorum. Kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi? PCT gerekiyor mu? Beslenme, antrenman nasıl olmalı? Nasıl kullanılır bu ikisi bir arada? Bu arada kiloluyum biraz ana hedefim yağ yakmak Fakat kas yapmakta istiyorum.

Kilo:85-90 civarı
Boy:172

Forum Üyesi
Efedrin kafein aspirin daha iyi olur. Yag yakimi icin bu kadar genc birisi bunlari kullanmamali. Ustune yarismaya hazirlanmayan birisininde yag yakimi için pct gereken maddeler kullanmasi mantıksiz.

Yorum
Forum Üyesi
Hocam okudum şimdi ben bunu fakat ben cidden hani bozuldu bozulacak psikolojim. Yeme bozukluğu mudur nedir bilmiyorum. Kendime hakim olamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Primobalanı seçmemin nedeni ise, tıp okuyan ablalarım var tanıdıklarım hepsine zaman zaman yardımım dokundu onların da bana, derin bir araştırmaya girdiler ingilizce makaleler vs. İlaç bezleri bozmuyor tabii ki yan etkileri var, saç dökülmesi, sivilce gibi basit yan etkileri var. Şimdi hocam yazdığın yazıdaki anabolik sentetik testosteron yani testosteron deca felan alırsa elbette cinsel problemleri olur hormonel dengeyi bozar, sonuçta erkeklik hormonunu sentetik bir şekilde vücuduna alıyorsun. Primobalan hakkında pek bilgin yok onu anladım bi araştırırsın hocam bi de androjenik reseptörlere diğer steroidler kadar köpek gibi bağlanmıyor. Az ve öz kas yapıyor. Bence PCT yapılırsa pek bir problem olacağını düşünmüyorum ben. Ama dediğim gibi eğer kullanacaksam elbet bir doktor gözetimi altında kullanıcam. Eyvallah ilgileriniz için, cevap bekliyorum.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Primobolan en hafif streoidlerden biridir evet doğru ama bence sizin böyle şeylere hiiiç ihtiyacınız yok , önce psikolojinizi duzeltmeniz , iradenizi güçlendirmeniz lazım , sonrasinda düzenli kardiyo , düzenli ağırlık antrenmanları , ve sağlam bir diyet ile sürdürülebirlik sağlarsanız hayalinizdeki vücuda gayet doğal olarak da ilerlersiniz . Daha doğal olarak bir şey başaramadan böyle farmakolojik şeylerde mucize ararsanız emin olun sonu hüsran olacak . Hocalara falan güvenmeyin , herkesin derdi para kazanmak. Saygılar

Yorum
Forum Üyesi
Bu devirde spor hocalarına güvenen kaldı mı bilmem :) direk doktorlarla iletişime geçiyorum ben zaten. Hocam şimdi ben anladım dediğinizi de herkes sizin veya başkası gibi değil çoğu insan güçlü sabırlı olamıyor bu konularda. Ben güçlüydüm sabırlıydım, fakat artık boğazıma kadar geldi, hayatım diyetlerle geçti, ister istemez insan sıkılıyor patlıyor. Bir daha 17 yaşıma gelecek miyim? Tabii ki de hayır. E o zaman şu 3 günlük dünya için kendime eziyet etmenin faydası var mı? Bence yok. Emin ol hocam siz de hayatınızı diyetlerle geçirseydiniz anabolik steroidlere başvururdunuz. Ben kafaya koydum kullanıcam doktor gözetimi altında. Benim bu sporu doğal yapacak ne halim kaldı, ne iradem, ne psikolojim, ne vücudum. Ayrıca şunu da ekleyeyim; Anabolik steroidler 1-2 ay gibi kısa bir süre kullanılıp bırakılırsa, kalıcı ve ciddi bir yan etki görülmüyor diye biliyorum.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Yazdıklarımı iyice oku .Bu spora geçen sene başladım benim de 1 yıl 3 ay kadar bir süre oldu . Başlamadan önce günde 12-13 saat lol oynayan bir bilgisayar bağımlısıydım . Sabah kahvaltısında tost ruffles ketçap mayonez kola , öğlen dışardan pizza vb. Akşam hamburger , lahmacun vb. Ve durmadan LoL oynarken abur cubur yerdim . Annem babam iş gereği evde olmazlardi , yıllarım böyle geçti , 4 yıllık lisede bir tane arkadaşım olmadı , herkes beden dersinde dışarda oynar ben onlari sınıfın penceresinden izlerdim , beni 3 adam daki ibrahime benzetir dalga gecerlerdi , tek amacım eve gidip LoL oynamaktı . Sınav senesi geldi girdik sinava sayısal 144 bin geldi . O an hayattan bir tokat yedim , çünkü çok kötü bir siralamaydi , ama hiç çalışmadım ve hak ettim , derdimi anlatacağım bir arkadaşım bile yoktu , boy 180 kilo olmuş 89-90 günde 5 paket ruffles ketçaplı . Dershaneye yazdırdılar beni , orda isim vermiyim bir arkadasim oldu kendisi de benim gibi bilgisayar bağımlısı ama çok zayıf olanlarından :D ben obezdim . Bunun ablası bizi zorla spor salonuna götürdü . Başladık spora 89 kiloyum ama 5 kg lik dumbell ile curl yapamıyorum o kadar gucsuzum , sporda birisi benimle dalga geçti , o kadar kilolusun 5 kg dumbell kaldiramiyorsun diye . Salondan çıkıp eve gittim açtım bilgisayarı tekrar oynamaya başladım , ertesi gün gene arkadaşımın ablasi bizi zorla götürdü . Ben spordan bir an önce çıkayım diye tüm hareketleri dinlenmeden yapıp çıkmaya başladım , hepsi süper set oldu yani :D , spordan çıkıp burgerkinge gidiyorduk hiçbir bilgimiz yoktu . Hiçbir sosyal medya hesabım yoktu çünkü aşırı çirkindim fotoğraf çekmeye korkuyordum . Aradan zaman geçti , 20 kg Bench press 30 oldu arttı git gide , sonra youtubeden bu sporu deli gibi araştırdım . Artık sağlıklı beslenmeye başladım , gittim heves edip l-karnitin aldım (bence para israfı ) , sabah 5 yumurta 50 Gr yulaf salatalık , öğlen tavuk pilav , antrenmandan sonra da sadece tavuk yedim hiç carb ve yağ almadım , açlık krizleri çektim , tatlı krizleri çektim duvarları yumrukladim , hep açlık gitsin diye kahve içtim veya uyudum . Sonra açlık çekmek yerine kardiyo yapmaya başladım , hep çıktım dışarı yorulana kadar bisiklet sürdüm , bol bol brokoli, yeşillik yedim . Diyeti 4 ay hiç bozmadım her şeyi tam yaptım işkence çeke çeke , iradem bir kaya gibi sertti artık . 89 dan 72 ye düşmüştüm , yüzümde hiç sivilce kalmadı , herkes evrim geçirmişsin demeye başladı , ilk 2 karın kası netti , son ikisi biraz gözüküyordu , bu seferde çok zayiftim , araştırdım bu sporu iyice iyice , sonra clean bulka başladım , bulk yapmama rağmen en son yılbasinda çikolata yedim veya şekerli bişi oda zorla yedirdiler . İradem güçlendigi için derslerim de harika oldu , özgüven desen tavan yaptı . 72 den 83 oldum tekrar şimdi ama 11 kilonun 9 unun kas olduğuna eminim . Yks sonucumda (mf)144 binden 56 bine çektim .Kilona baktım senin , 4 ayda tüm karın kaslarını doğal yollarla çok rahat görürsün tabi düzgün bir sistemle , bizim salonda senin gibi çok mucize arayan gördüm , primobolanı bırak testo+tren kullandı çocuk , ama vücudu hala çöp , anabolik streoidler sadece süreci hızlandırır , iraden güçlü olmadıktan sonra tekrar o ilacı kullanmak zorunda kalırsın ilerde . Saygılar

Ekli dosyalar

• IMG20201011172716.jpg
    IMG20201011172716.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2020-04-16-18-35-14.png
    Screenshot_2020-04-16-18-35-14.png
    299.3 KB · Görüntüleme: 11
Yorum
Forum Üyesi
İyi vermişsin :D ben de lol oynuyorum (EU West Diamond 1) :D anlatayım sana hikayemi; Tüm hayatım boyunca kilolu oldum, herkes hor gördü, kimse sevmedi ailem de dahil. Sevilmenin ya da aşkın nasıl bir şey olduğunu hiçbir zaman öğrenemedim. Tüm hayatım yıkık olarak geçti. Geldik 10.sınıfa kafama koydum hırs yaptım yağları yakıcam yağ oranımı %9 yapıcam six pack çıkarıcam felan :D Sana şöyle söyleyim 7 ayda 109 kilodan 70 kiloya düştüm hiçbir gıda takviyesi almadan. sadece 1 öğün yiyerek ,acı çekerek, Koluma faça atarak, 7 ay geçti normal kilodaydım ama yağ oranım fazlaydı vs vs. Geldi geçti karantina dönemi tekrar kilo aldım hiçbir arkadaşım olmadı. Hep yalnızdım hala yalnızım. Ulan 1 kız gelsin elimden tutsun ''bir şeye ihtiyacın var mı?'' Desin ne olacak be. Öyle öyle tüm hayatım ''Kilo verip vücut yapayım da arkadaşım olsun.'' bu sözle geçti. Hep diyet yapardım vs. yok ama 1 değil 2 değil olmuyor artık dayanacak gücüm yok. 3 günlük dünya, bir daha gençlik gelmez eline yaşa hayatını keyfine bak. Saygılarla.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Birisinin gelip elinden tutmasını bekliyorsun , ilaç kullanma isteğinde ilacın senin elinden tutmasını istemen. Kola attığın façaların olduğu yere bence ameliyatla düzelttir veya dövme yaptir , halk kolda faça görünce psikolojik sorunlu birisi sanıyor o kişiyi ve daha da uzak durmak istiyor ondan . Ben 18 yaşımdan beri bulaşık çamaşır ütü yemek temizlik hepsini kendi başıma yapıyorum , kimseye muhtaç olma , birine muhtaç olursan gün gelir çok canını yakabilir. Kız konusunda nefesçisin bunu bırak , ben de öyleydim ama terk edildim , aldatıldım sonra anladım , kız konusunda sırf kız olduğu için onunla olma kendine kriter belirle , mesela benimki efendi ahlaklı olması oturmasını kalkmasını bilmesi vb. Ayrıca sevgili arama ararsan belanı bulma ihtimalin yüksek , gerçek sevgili doğru zamanda karşına çıkıyor zaten . Ama önce kendini düzelt , 3 günlük dünya diye yaşıyorsun , yatağı toplasam nolcak zaten tekrar dağılacak kafası , ülkemizde insanlar ortalama 65-70 yıl yaşıyor , geleceğini düşün , kendine yatırım yap dostum bence . Ama sen bu dediklerime gene aynı cevabı vereceksin , çünkü kafana koymuşsun . İnşallah ilerde acı çekmezsin ne diyeyim

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: