Çözüldü Clenbuterol Kardiyo Kapasitesini Arttırır mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhabalar, bu zaman kadar fitness veya zayıflama için doğal olmayan hiçbir şeyi kullanmadım. Sadece çalıştım, istediğim sonucu aldım. Hayatımın dönüm noktası bir sınav var. Şuanki halimle o sınavdan geçebilirim fakat benim çok daha fazlasını yapmaya ihtiyacım var. Ne yazık ki torpil almış başını gitmiş. Benim öyle noktalarda yapmam lazım ki beni eleyemesinler. Canımı dişime takıyorum, ama kapasite ve sınır bir yere kadar. Sigara kullanıyorum, bu da beni geri çekiyor haliyle. Clenbuterol hakkında öyle çok çok fazla bilgim yok. YouTube videolarından üstün körü bilgim var. Bunu kullanmam kardiyo kapasitesi arttırrı mı? Yani yorulmadan, daha uzun süreli koşmam için ciğerlerimi açar mı? Bilgisi olan varsa yazabilir mi? Yağ oranımı en son ölçtüğümde 18 küsürdü, fakat şuan 18 altına indiğimi düşünüyorum, aynadan öyle gözüküyor.

Çözüm
Clenbuterol ellerde titreme yapar , uykusuzluk yapar , kalpte ciddi çarpıntı yapar , sinirlilik agresiflik yapar . Ara sıra kalbiniz sizi bırakacak öleceksiniz bile sanabilirsiniz .
Kapasiteyi arttırmak yerine düşürebilir , kalbi çok yoruyor çünkü .

Forum Üyesi
Merhabalar, bu zaman kadar fitness veya zayıflama için doğal olmayan hiçbir şeyi kullanmadım. Sadece çalıştım, istediğim sonucu aldım. Hayatımın dönüm noktası bir sınav var. Şuanki halimle o sınavdan geçebilirim fakat benim çok daha fazlasını yapmaya ihtiyacım var. Ne yazık ki torpil almış başını gitmiş. Benim öyle noktalarda yapmam lazım ki beni eleyemesinler. Canımı dişime takıyorum, ama kapasite ve sınır bir yere kadar. Sigara kullanıyorum, bu da beni geri çekiyor haliyle. Clenbuterol hakkında öyle çok çok fazla bilgim yok. YouTube videolarından üstün körü bilgim var. Bunu kullanmam kardiyo kapasitesi arttırrı mı? Yani yorulmadan, daha uzun süreli koşmam için ciğerlerimi açar mı? Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Clenbuterol ellerde titreme yapar , uykusuzluk yapar , kalpte ciddi çarpıntı yapar , sinirlilik agresiflik yapar . Ara sıra kalbiniz sizi bırakacak öleceksiniz bile sanabilirsiniz .
Kapasiteyi arttırmak yerine düşürebilir , kalbi çok yoruyor çünkü .

Yorum
Çözüm
Thread Owner
Forum Üyesi
Teşekkür ederim hocam. Hoca çok detaylı açıklamış sağolsun. Nefes (ciğer) açtığı için kapasiteyi arttır diye düşünmüştüm fakat düşürdüğü söyleyen ikinci kişisisin.iz. O zaman kullanmaya değmez, sağlığımı riske atmayayım. Peki bu benim olay için ne kullanabilirim? Nefesimin açılması, daha uzun süre hızlı koşabilmek için.

Yorum
Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Teşekkür ederim hocam. Hoca çok detaylı açıklamış sağolsun. Nefes (ciğer) açtığı için kapasiteyi arttır diye düşünmüştüm fakat düşürdüğü söyleyen ikinci kişisisin.iz. O zaman kullanmaya değmez, sağlığımı riske atmayayım. Peki bu benim olay için ne kullanabilirim? Nefesimin açılması, daha uzun süre hızlı koşabilmek için.
Doping olarak geçmeyen aklıma kafein vs. Geliyor .
Doping olarak soruyorsanız efedrin,ventolin var , ama asla önermiyorum. Doping bunlar sonuçta , bir kere kullanıp kalp krizi geçiren de var , bin kere kullanıp yaşayan da .. tüm sorumluluk sizin .

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: