Çift antrenman zararlı mıdır?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
Mesleğim gereği (Pilates Eğitmeni) bazen çok yoğun ders veriyorum. Bazı günler 6 saat bazı günler 10 saat. Yaptırıyorum, ama yapmıyorum :)
Dolayısıyla 2-3 gün antrenman yapacak zamanım olmuyor. Ama eksikliği kapatabilmek adına vakit bulursam sabah fitness a gidiyorum, bazende akşam üzeri 1 saat aletli pilates yapıyorum. 1 günde çift antrenman yapmış oluyorum bu durumda. Protein, karb, yağ tüketimimi ona göre ayarlıyorum. Fitness antrenmanından sonra muhakkak whey+bcaa alıyorum.
Çift antrenman yapmamın kas yıkımına sebebiyet vermesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Forum Üyesi
bu hareket değil demirle arkaya ağırlığı indiriyorsun sonra kaldırdığında dirseğini tam açmamandan bahsediyorum Hocam,bu 2 hareket farklı hareket ,burada arkanın yan kısmı daha çok çalışıyor fark ettiyseniz savaş hocanın son antrenman videosunda triceps hareketide dikkatli bakarsanız anlarsınız,aynı şekilde bench press'te ağırlığı çok az kaldırıyor

Yorum
bu hareket değil demirle arkaya ağırlığı indiriyorsun sonra kaldırdığında dirseğini tam açmamandan bahsediyorum Hocam,bu 2 hareket farklı hareket ,burada arkanın yan kısmı daha çok çalışıyor fark ettiyseniz savaş hocanın son antrenman videosunda triceps hareketide dikkatli bakarsanız anlarsınız,aynı şekilde bench press'te ağırlığı çok az kaldırıyor

Hüseyin , tam olarak ne demek istiyorsun.Bütün kasılmaları anlatmış Sena hanım , neyi merak ediyorsun.

Şimdi kasın uzayıp , kısalmadığını mı iddia ediyorsun.?

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: