Cep Telefonu Antrenmanı Engelliyor mu?

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
1 Haziran 2014
847
255
83
27
Elimizdeki cep telefonları, bizi dünyanın her yerindeki insanlara, bilgilere ve fikirlere ulaştırır, ancak yine de tamamen faydalı değildir. Aslında bu yazıyı da telefondan okuyorsun! Psikologlar, telefonlarımıza olan bağlılığımızın çocukluğumuzun sevimli ayıcıklarıyla aynı işlevi yerine getirdiğini ileri sürdü: İhtiyacımız olduğunda her zaman bizim için oradalar.
Akıllı telefonlar antrenmanınızı sabote ettiğini düşünüyor musunuz? doğru düşünüyorsunuz!
Ekrana Bakmak Duruşunuzu Bozar!
Fonksiyonel güç uzmanı ve “Sexiest Trainer Alive” olarak Angelo Grinceri bir Instagram yazısında şunlara işaret ediyor, telefonunuzdaki mesajları okurken bel omurga eğimini düzleştirir ve başınızın öne doğru eğilmenizi sağlayarak omurganızın doğal dengesini değiştirir.
Grinceri’ye göre, “kötü yaşam tarzı alışkanlıkları omuz ve boyun ağrısına yol açıyor”, her ikisi de uygun şekilde antrenman yapma yeteneğinizi etkileyebilir...
Okumaya devam et...


 

merhan

Forum Üyesi
19 Aralık 2018
7
1
3
28
Salonda telefon kullanmanın önüne geçebilmek için akıllı saat kullanıyordum oda dikkatimi kaybetmeme neden olduğunu hareketleri rahat yapamama sebep olduğu için ondanda vazgeçtim. Gerçi basit süreyi gösteren bir saat almak istiyorum şu sıralar ama akıllı saatler hiçte kullanılacak kadar ince ve kibar değil henüz..
Teşekkürler güzel yazı.
 
  • Beğendim
Tepkiler: ileriwebuyg

Naci

Moderatör
SMS Onaylı
15 Haziran 2015
529
169
63
Moskova Russia
Boy (cm)
174
Yaş
43
Spor Geçmişi
6
Kilo (kg)
85
1 saatligine de olsa dis dunyadan, sosyal medyadan uzaklasin. O bir saatlik sureyi sadece kendinize ayirin. Dakika ve saniye gosteren dijital bir saat dinlenme surelerini ayarlamaya yardimci olacaktir.
 

captured

Forum Üyesi
22 Aralık 2017
6
1
3
Türkiye
Boy (cm)
175
Yaş
20
Spor Geçmişi
1
Kilo (kg)
75
Omuz (cm)
0
Göğüs (cm)
0
Kol (cm)
10
Bel (cm)
0
Her şeyin dengeli olması makbuldür. Antrenman sırasında kulaklıkla telefonundan müzik dinlemekte sorun yoktur ancak set aralarında acil durum olmadığı sürece telefonla oynanmaması taraftarıyım. Telefona hassas olan kişilere süre ölçümlerini kol saatiyle yapmalarını önerebilirim.