Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Çalışma enerjim çabuk bitiyor.

Canali

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar. 21 yaşında bir öğrenciyim. Spora son 2 haftadır başladım daha öncesinde de sağlıklı beslenerek 7-8 kilo kadar verdim. 1.80 boy 80 kiloyum yağ oranımı bilmiyorum ama göbek var. Bir kaç sorum ve sorunum var bu konuda hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İki gün önce antreman yaptım ve bu antreman gayet iyi geçti ve fakat sonlara doğru artık hareketleri doğru düzgün yapamamaya başladım başlar başlamaz bırakıyordum hareketi ya da kiloyu azaltıyordum. O antremandan sonra ciddi gelişme hissediyorum fakat antreman ağrıları uzun sürüyor geçmesi 3-4 günü buluyor bazen. Supplement kullanmıyorum sadece omega 3 ve multivitamin takviyesi sipariş verdim o da öğrenci olduğumdan evde ne kadar salata-esmer prinç-tavuk v.b. gıdalar tüketsem de bunu ötesine geçemiyorum yeşil mercimek gibi yemekleri pişirmeye ne vaktim var ne bilgim var. Daha yeni olduğundan mı bilmiyorum ama gelişme çabuk oluyor hemen hisssedebiliyorum ve görünürde de aynı şekilde. Bu ağrılardan ve spor sırasındaki çabuk pilin bitmesi sorununu nasıl çözebiliriz? İki gün önce yapabildiğim antreman. Başlangıç seviyesi. Tablodakileri yapabildim. Çoğu hareketi yapamadım..

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
göğüs ve triceps yapmışsın anlaşılan.
9 hareket gördüm fazla geldi
başlangıç için 4 hareket göğüs 2-3 hareket içinde triceps yap 3er setten.
çok uzun kalma salonda hareketlerini yap ve çık 1 saati geçmesin ki pilin bitmesin daha yenisin.
karın çalışmalarınıda ona göre ayarlarsın