Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Büyüme Hormonu (GH) Genotropin Sorusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutaykut

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlerle paylaşmak istediğim bir konu var , bir çok alanda ister spor dallarında ister spor dışı alanlarda (güzellik yaşlanma karşıtı ) bu ürünün kullanıldığına tanıklık ettim ve duydum . İşin tuhaf tarafı bunun gerçekten gözle görülür etkisi var (pozitif olarak ) ama bilirsiniz hiç kimse yan etkilerinden bahsetmek istemez :) Google da arama yaptım ve açıkçası benzer sonuçlar dışında bilgi bulamadım bodybuilding.com da dahi benzer yan etkilerinin yazıldığını okudum yazılanlara göre eğer kişide genetik olarak bir kanser hücresi varsa o hücreninde bu ürünü aldıktan sonra kullanmaya başladıktan sonra büyüdüğünü ve kansere yakalanma riskini artırdığı söyleniyor bizim sitemizde ise bu konu ile ilgili blog okudum orda da dediği gibi zaten yağ yakma ve kas hücreleri dahil vücudun çoğu alanında büyümelere neden oluyormuş. ( göz beyin hariç tüm organlar büyürmüş )

Şimdi asıl konumuza gelirsek asıl demek istediğim şu arkadaşlar bu ürün Türkiyede reçete ile eczaneden alınabiliyor ama Türkiyedeki gymlerde '' Hocalar '' bunları illegal olarak size sunabiliyor ve fiyat olarak aşağı yukarı 36 ünitesi 470 tl gibi tuhaf bir ücrete satıyorlar bununla kür yapmak zaten çok masraflı olur ama bir aylık kullanım sonucunda bayağı yağ yakıyormuş sanırım .

Bir diğer yan etkisi ise kemiklerde aşırı büyüme yüz hatlarını bozma gibi gerçekten ciddi yan etkileri olabilirmiş magnezyum kullanımı ile birlikte olursa ...

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgileri olan yazarsa bu konuya sevinirim gerçekten . Özellikle kullanıp ne sonuç alanlar bunları belirtirse çok güzel olur teşekkürler bol şans :)

montevo

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
mr olimpia göbekleri bu yüzden.adamın içi dışına sığamıyor.

Mehmet Kaban

Yönetici
Site Admini
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Steroid kullanımı ile ilgili olduğundan konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...