Bulking Beslenme Programı[Savas Cebeci]

burakkho

Moderatör
13 Ağustos 2014
337
250
43
İstanbul

Yemeklerin uzerine biraz sebze serpistirin, brokoli, bruksel lahanasi,ispanak vs... Nohut, kuru fasulye gibi baklagillerdende serpistirebilirsiniz. Cesitli beslenenin
Kepekli makarna tercih ediyorsaniz. 40 gr altinda tuketin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Drage

Forum Üyesi
11 Ekim 2014
5
0
1
Merhaba 16 yaşındayım 178 boyundayım 62 kiloyum haftada 3gün full body antreman yapıyorum spor yaptığım günler bu programı yapıp rest günleride 2.öğünü çıkartsam(dahamı iyi olur) kas küstlesi kazanabilirmiyim böyle fazla yağlanmadan(supplement kullanmıcam)

cagdasdmrl

Forum Üyesi
30 Ağustos 2014
51
5
8
Eline saglik. Konuyla pek alakasi yok ama savaş hocanın kullandığı pişirme spreyini türkiyede bulan varmi ? Birçok yere sordum kimsenin böyle bi üründen haberi bile yok.

• Beğendim
Tepkiler: hasanegetopan

barbaros505

Forum Üyesi
17 Ekim 2014
12
1
3
37
sevgili burakho modumuz eline sağlık.. 1 sorum olucak, gecende tablet halde satın aldıgımız bcaa lar ıle amıno ları tekmı kullanacagız yoksa 2şer tane mı kullanıcaz? 1 tanesı 5 gr gelmıyor sankı gıbı düşünmüştüm...

• Beğendim
Tepkiler: hasanegetopan

SaVaS

Forum Üyesi
13 Ağustos 2014
1,128
107
63
sevgili burakho modumuz eline sağlık.. 1 sorum olucak, gecende tablet halde satın aldıgımız bcaa lar ıle amıno ları tekmı kullanacagız yoksa 2şer tane mı kullanıcaz? 1 tanesı 5 gr gelmıyor sankı gıbı düşünmüştüm...
ürünün arkasında vs.. kullanımı yazar olmadı ürün yazın biz yazalım.

• Beğendim
Tepkiler: Chambers

kitsufitness

Forum Üyesi
16 Ağustos 2014
22
3
3
Arkadaşlar ufak bi ekleme yapmak istiyorum. Bulunduğu konumda (benim gibi) esmer pirinç bulamayanlar ve beyaz pirinç tüketmek istemeyenler öğünlerde 87 gram esmer makarna kullanabilirler. Aynı değerlerde 1-3 gr arası oynuyor fazla değil.

thesus

Forum Üyesi
26 Eylül 2014
1
0
1
Öğün saat araliklarini kendimizmi belirliyoruz öğün 2 ve ondan sonrali ara öğün saat kacta olmali mesela idmanin aksam 8.30 oldugunu varsayarsak ??

Fatih A.

Moderatör
SMS Onaylı
13 Ağustos 2014
782
233
63
Arkadaşlar ufak bi ekleme yapmak istiyorum. Bulunduğu konumda (benim gibi) esmer pirinç bulamayanlar ve beyaz pirinç tüketmek istemeyenler öğünlerde 87 gram esmer makarna kullanabilirler. Aynı değerlerde 1-3 gr arası oynuyor fazla değil.
Makarnayı fazla pişiremezsiniz. Makarna durum buğday irmiğinden yapılır 3-4 dakikadan fazla kaynatmada bu irmik yapısın çevreleyen doğal protein(bitkisel) yapı hasara uğrayacaktır buda makarnanın sindirimini hızlandırır. Makarnayı 3-4 dakika haşlayın hemen ardında soğuk duşlama ile soğutun. Detaylı bilgi için Filiz Makarna Vazgeçilmez Lezzetiniz . Bulunduğun yer önemli değil kargo ile kilosu 7tl civarı(mevsime göre değişiyor) reis esmer pirinç için(+kargo parası) sana site ismi verebilirim. İyi çalışmalar

Son düzenleme: