Çözüldü Bulk Döneminde Kaç Kalori Alıyorsunuz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Merhaba arkadaşlar! 9 aydır bu sporu yapıyorum. Başladığımda skinny fat idim. 95 kg olarak başladım. Macrolarımı gün gün myfitnesspal üzerinden hesapladım. Bir kaç ay sonunda bir miktar kilo kaybederek 88'e düştüm. (Hacimlenme amacıyla beslendim.) Şuanki halim 91 kg'a çıktım. 9. aydayım. Tartıda 1-2 aydır aynı kilodayım 3000-3300 kalori alıyorum günlük fakat kilo almam duraksadı. Arttırırsam da yağlanacağım hissine kapılıyorum.

Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar! 9 aydır bu sporu yapıyorum. Başladığımda skinny fat idim. 95 kg olarak başladım. Macrolarımı gün gün myfitnesspal üzerinden hesapladım. Bir kaç ay sonunda bir miktar kilo kaybederek 88'e düştüm. (Hacimlenme amacıyla beslendim.) Şuanki halim 91 kg'a çıktım. 9. aydayım. Tartıda 1-2 aydır aynı kilodayım 3000-3300 kalori alıyorum günlük fakat kilo almam duraksadı. Arttırırsam da yağlanacağım hissine kapılıyorum.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
Alamiyorsan arttiracaksin hocam, makrolari say, temiz beslen, agirliklari duzenleri arttir. Bunlari yaparsan sen yaglanmadan korkmazsin yaglanma senden korkar ;), Bu ise giriyorsan biraz yaglanmayida goze alman lazim

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı

Yorum
Çözüm
Yönetici
SMS Onaylı
82 off günler 3200 on günler 3500
Bacak günü 3800

3 Yorumlar
Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
yusuf hocam ben o kadar alsam 3 güne obez olurum nasıl kaldırıyor vücudunuz bu kadar kaloriyi ? sanki kilonuza göre fazla alıyor gibisiniz

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Off gunu 3.2k bence rahat kaldirir yusuf hocanin vucut iyi kgsi iyi. On gunu ve bacak gunu kalorisinide bence tolere ediyordur yaktigi kalorilerle

Ahmet Yalçınkaya
valla ben 86.5 kg yim benimki kaldırmıyor, vücut tipim endomorfa yakın olduğu için ben hızlı kilo alan biriyim benim metabolizmam da yavaştır mesela , ağrılıklarımda genel olarak iyidir 40-40 dumbell pressi falan desteksiz 4x8 atarım göğüs günlerinde, yusuf ektomorf vücut tipine sahip ise fazla kalori alması normal

Son düzenleme:
Yönetici
SMS Onaylı
yusuf hocam ben o kadar alsam 3 güne obez olurum nasıl kaldırıyor vücudunuz bu kadar kaloriyi ?
Alıştıra alıştıra , ne kadar çok carb yersen zamanla metabolizma o yediğin carba adapte oluyor , 300 Gr pirinç ile başladım 700 e kadar çıktım şuan 700 pirinç ile ayda 1 kg zor alıyorum.
Bu planı uyguluyorum ;

1 Yorum
Ahmet Yalçınkaya
ben günlük 400 gram pirinç yiyorum öğle akşam olmak üzere , kahvaltıda yumurta ve yulaf yerim genelde ve gayetde iyi kilo alıyorum 2 aya istesem 90 ı görürüm şuan 86.5 civarıyım ama benimde ara öğünlerim çok ağırdır, sadece bir ara öğünümde 4 muz yanında 50 gram kuruyemiş falan yediğim oluyor

Son düzenleme:
Yönetici
SMS Onaylı
ben günlük 400 gram pirinç yiyorum öğle akşam olmak üzere , kahvaltıda yumurta ve yulaf yerim genelde ve gayetde iyi kilo alıyorum 2 aya 90 ı görürüm şuan 86.5 civarıyım ama benimde ara öğünlerim çok ağırdır, sadece bir ara öğünümde 4 muz yanında 50 gram kuruyemiş falan yediğim oluyor
Ben aşırı temiz gidiyorum şuanlık , meyve şekeri dahil hiçbir şeker yok , günlük yağ alımımda 45-50gr toplam .
Ek olarak kan basıncını düşüren hiçbir gıda da tüketmiyorum .

Sadece bir ara öğünde 4 muz 50 gram kuruyemiş yesem bende 2 aya 90 ı görürüm :D

1 Yorum
Ahmet Yalçınkaya
yok knk istesem görürüm yani :lollol: şeker bende tüketmiyorum

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(