Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bulk Dönemi

Alican

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar boyum 1.82 kilom 80 bildiğiniz gibi kışa girdik ve bulk dönemi başladı.Şu an gayet iyi gidiyorum fakat bulk dönemini ne kadar devam ettirebilirim bundan emin degilim.Önümde 8 ay var ve istediğim şey büyümek hedefim 100 kilo.
Cevapları bekliyorum teşekkürler

selcuk

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
8 ayda 20 kilo biraz fazla olmuş bence. 8 ayda yapabileceğin kas kütlesi en fazla 5-6 kilo?? Geri kalan 14 - 15 kilo yağ olacaktır tabi ama sen bilirsin. :)

Alican

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
düzeltiyorum biraz yanlış olmuş haha :) 100 kiloya ulaşmam için en az 3 senem var bunu çok iyi biliyorum farkındayım. 8 ayda 5-6 kilo kas kütlesi kazanabilirim rahatlıkla fakat bulk döneminin ne kadar sürdüreceğimi bilmiyorum

Omega*

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Kış dönemi = bulk dönemi mi oluyor ?

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar boyum 1.82 kilom 80 bildiğiniz gibi kışa girdik ve bulk dönemi başladı.Şu an gayet iyi gidiyorum fakat bulk dönemini ne kadar devam ettirebilirim bundan emin degilim.Önümde 8 ay var ve istediğim şey büyümek hedefim 100 kilo.
Cevapları bekliyorum teşekkürler
8 ayda 20 kilo "Dirty Bulk" un dibine vurmaktır.Günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayın.Üzerine +200-400 kcal koyarak temiz bir şekilde büyümeyi hedefleyin derim.

NiaBK

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba İsmim Ahmet Berk ve bulk dönemine girmeyi planlıyorum ve okuduğum bir yazıyla beraber aklım karıştı . Yazıda ise Hacim kazanmak için bulk a girmeniz şart değil diyordu ve böyle birşey olabilirmi ? Bulk a girmeden hacim kazanabilirmiyim Cevap larınızı bekliyorum . İyi günler Dilerim

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhaba İsmim Ahmet Berk ve bulk dönemine girmeyi planlıyorum ve okuduğum bir yazıyla beraber aklım karıştı . Yazıda ise Hacim kazanmak için bulk a girmeniz şart değil diyordu ve böyle birşey olabilirmi ? Bulk a girmeden hacim kazanabilirmiyim Cevap larınızı bekliyorum . İyi günler Dilerim
Bulk'a girmek hacim kazanmak demek zaten. Bulk ile hacim aynı şeydir. Temiz bulk var kirli bulk var. Yağlanmadan temiz gitmek istiyorsan bu çok fazla emek ister. bu çok fazla profesyonel bir yaşantı olduğu için çok az kişi başarabiliyor bu nedenle bulk yapmakla hacim yapmak ayrı şeylermiş gibi algılanıyor. Hacim ne demek büyüme bulk ne demek büyüme.