Bugün ne yediğini yaz :)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Yönetici
SMS Onaylı
Bu da yeni bir oyun olsun o halde :) Bugün ne yediğini ve sonraki öğününde ne yiyeceğini yaz :)

Forum Üyesi
Web Sitesi
www.youtube.com
bu gün yüksek sodyum alarak platoya girmiş beslenmeyi şaşırtma günü :D
260 gram göynük köfte 250 gram erpiliç köfte yanınada 6 yumurta 50 gram yulaf yedim 1 oturuşta
bir dahaki öğünlerdede 650 gram tavuk göğsü+Sebze+10 ml zeytinyağı yicem başka bir şey yok 2750 kcal ediyor toplam off day

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Tavuk pilav zeytinyağı yedim şimdi bir sonraki ogunum tabi ki gene tavuk pilav zeytinyağı :D ogrenciyiz

Yorum

MCA

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bugün son yemeğimi yedim :) yarından itibaren düzene gireceğim inş :) O yüzden utanarak son gününden aklıma gelenleri yazayım. Omlet, kuru pasta tuzlu-tatlı, bisküvi, böbrek yağda kavurma, kuruyemiş çeşitleri, birtakım meyveler, birkaç tane ekler pasta, mercimek çorbası, tavuk, patates, pirinç pilavı. :) Yazınca çok gözüküyor biliyorum, aslında evet çok :) Çok yediğim doğrudur, inş salonlar açılacak tekrar yoksa ben bu yeme alışkanlığı ile durdurulamaz bir yola gidicem :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Bugün sabah kurşun geçirmez kahvemi içtim. (hindistan cevizi yağlı)
16 saat açlık ve antrenmanımdan sonra, makrolarım dahilinde yeşillikler ve bir miktar kadar et tükettim, biraz da tereyağ ve zeytinyağı içeren güzel bir menüydü. Tabi bir takım vitamin ve mineraller, supplementler de :emoji_metal:

Yorum

MCA

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Aynen. Geçen gittim erken kayıt randevu falan birşey yapabilirmiyim diye, kapalıydı salonlar. Pazartesi birdaha gideceğim artık.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Bugün sırt arka omuz ön kol gireceğim için öküz gibi yedim . Sabah 150 gr yulaf 7 yumurta 20 zeytin
Antrenman öncesi 250 gr basmati 500 gr hindi göğsü ve 5 tatlı kaşığı nescafemi içtim (zift) . Antrenman sonrası 250 gr basmati 250 gr tavuk göğsü ve 1 ölçek whey . Son ogunume daha gelmedim ama sanırım üşengecligimden dolayi 50 gr yulaf ve 3 yumurtayı mutfak robotundan geçirip direk kafama dikicem

Yorum
Forum Üyesi
1 kapya biber
3 tam yumurta
yarım demet maydonoz
3 kaşık lor peynir
3 kaşık yulaf
2 tk zeytinyağı
ile omlet yapıp yedim sabah :)

Yorum
  • :)
  • :D