Çözüldü bu sporun zaman ve sabır gerektirdigini kendime anlatamıyorum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
evet sorun bu. hayatım spora göreşekillenmeye başladı ben bunu nasıl kontrol edebilirm ? sürekli sporu yedigimproteini düşünüyorum. ve bu sporda sabır istedigi için bir anda sonuç alınamadıgında sinirleniyorum. ne yapabilirim

Çözüm
evet sorun bu. hayatım spora göreşekillenmeye başladı ben bunu nasıl kontrol edebilirm ? sürekli sporu yedigimproteini düşünüyorum. ve bu sporda sabır istedigi için bir anda sonuç alınamadıgında sinirleniyorum. ne yapabilirim

Sorun sadece sporla alakalı değil , hayatın herhangi bir alanında başarılı olmak için aynı şeyler gerekiyor .

Tıp kazanmak için günde 5-6 saat çalışırsın , tıp kazanınca okurken günde 7-8 saat çalışırsın , tıp biter doktorken günde 9-10 saat çalışıp bazen 24-48 saat nöbet tutarsın.

Yazılım öğrenmek için günde 3-4 saat çalışırsın , yazılım öğrenir iş bulur günde 8-9 saat çalışırsın bazen 15-16 saat çalışırsın.

Vücut geliştirme sporuna başlarsın , ilk 1 sene...
Forum Üyesi

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri

Sorun sadece sporla alakalı değil , hayatın herhangi bir alanında başarılı olmak için aynı şeyler gerekiyor .

Tıp kazanmak için günde 5-6 saat çalışırsın , tıp kazanınca okurken günde 7-8 saat çalışırsın , tıp biter doktorken günde 9-10 saat çalışıp bazen 24-48 saat nöbet tutarsın.

Yazılım öğrenmek için günde 3-4 saat çalışırsın , yazılım öğrenir iş bulur günde 8-9 saat çalışırsın bazen 15-16 saat çalışırsın.

Vücut geliştirme sporuna başlarsın , ilk 1 sene bilinçlenmeyle geçer , sonraki seneler bilinçli bir şekilde ilerlemeye devam edersin , haftada 4-5 gün ağırlık antrenmanı yaparsın , her gece bir sonraki günün öğünlerini hazirlarsin , programlarını vücudunun tepkilerine göre duzenlersin vs.

Hayatın her alanından milyon tane örnek verilebilir bu şekilde , başarıya ulaşmak için çalışmak, başarıya ulaşmaya yaklaştıkça daha çok çalışmak ve en önemlisi başarıya ulaşınca da zirveyi korumak için çok daha fazla çalışmak ..

Bir bakarsın ömrünün sonuna gelirsin .

Sorunun en net cevabı : Sevdiğin şeyleri yap , sevmediğin şeyler zamanla hayatı dar etmeye başlar ve muhtemelen başarılı olamazsın .

Sporu hayatının bir bölümüne sabitle ve temel ihtiyaçlarından bir tanesiymiş gibi yapmaya devam et , sürecin tadını çıkar :)

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: