Bu değişimler gerçekten mümkün mü ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar ben uzaktan pt ile çalışıyorum ama hiç bu hoca ile çalışmadım bilgi birikim olarak çok güzel Instagram da bilgi akıyor fakat değişimlerine bakınca hayret ediyorum nasıl böyle oluyor diye düşünüyorum yani farklo bir beslenmemi farklı hareketler mi yazıyor bu konuda beni aydınlatabilir misiniz çünkü şuan pt hocam var iken bu hocaya geçme arzusu var içimde.
Screenshot_2021-09-21-11-04-23-668_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2021-09-21-11-04-38-481_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2021-09-21-11-04-31-381_com.instagram.android.jpg

Moderatör
Mesaj Lideri
Merhaba arkadaşlar ben uzaktan pt ile çalışıyorum ama hiç bu hoca ile çalışmadım bilgi birikim olarak çok güzel Instagram da bilgi akıyor fakat değişimlerine bakınca hayret ediyorum nasıl böyle oluyor diye düşünüyorum yani farklo bir beslenmemi farklı hareketler mi yazıyor bu konuda beni aydınlatabilir misiniz çünkü şuan pt hocam var iken bu hocaya geçme arzusu var içimde.
Ekli dosyayı görüntüle 2566
Ekli dosyayı görüntüle 2567
Ekli dosyayı görüntüle 2568
Çoğu değişimlerde genelde yağ yakımı yapıyorlar genelde kas kütlesi olanların yağ oranı da yüksek oluyor o yüzden yağ yakınca fit duruyorlar dğeişmi olmuş gibi bazı dğeişim sayfaları da ilaç desteği ile değişim yapıyor

2 Yorumlar
F
fatihbey yorum yaptı
Demektir ki kirli de beslensek spor yaptığımız sürece o kası hep besliyoruz ve definasyon a girdiğimiz zaman hep kaslı çıkarız mantıken %p

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
aynen öyle dirty bulk türü ya da adam kafasına göre yiyior mesela proteini alıyor karbonhidratı normal alacağını alıyor keyfi olarak da üstüne çıkıyor yine kasın gelişir sende gelişirsin ama yağlanırsın yani böyle yapan kesimde hayli fazla zaten yağlı oldugu içinde daha iri duruyor

Forum Üyesi
Sorması ayıp pt hocan kim

3 Yorumlar
F
fatihbey yorum yaptı
Ben şuan Marcus greer fitness ile çalışıyorum

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
farkı ne acaba çok fark yaratabilecek bir özelliği var mı memnun musun

F
fatihbey yorum yaptı
farkı varmı bilmiyorum şuana kadar iki pt ile çalıştım Marcus ikincisi memnuniyet konusunda sistem güzel geri dönüş cevapları iki hafta da bir foto istemesi ilgi gösteriyor v.s ama biraz yüklü yiyip ağır spor yapıyorum gibime geliyor ben profesyonel değilim sonuçta diye düşünüp stres yapabiliyorum arada kendi kendime ülkede fiyatlar da malum yazdığı programın etkisi olarak sorarsan da tam kapasite olarak uygulamaya yeni başladım önceden kaytarırdım fakat eve kondisyon bisikleti alınca kardiyoları tam yeni yaomaya başladım o yüzden de programın etkisi hakkında yorum yapamam

Forum Üyesi
Erdem hoca (bayhipertrofi) iyidir.Benim ufkumu açmış adamdır açıkçası. Öyle bitmez tükenmez 4x12 setler yazmaz.Programı öle ayarlarki 5-6 hareket maksımum 3 lü setlerle kasa yeterli tahribatı verirsiniz.

Özellikle postürel sıkıntılarınız var ise tedavisine yönelik egzersizler verir.Ben tavsiye ederim kendisini.

2 Yorumlar
F
fatihbey yorum yaptı
Bir kaç gündür mevcut pt hocam olmasına rağmen gönlüm erdem hoca da kendisinin çok bilgili olduğu aşikar olduğu gibi değişimleri de inanılmaz ve postürel sıkıntılarım mevcut

F
fatihbey yorum yaptı
Kendisi deadlift yahut squat hakkında ne düşünüyor programınıza yazmışmıydı ?

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: