Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bölgeler Ve Tercihleriniz

Ahmet Doğanay

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
8
  • 100. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
1,232
Hadi herkes tek tek kas gruplarını ve çalışırken,çalıştıktan sonraki düşüncelerini yazsın :)

Göğüs: Üzerine en çol yoğunlaştığım bölge
Kol: Çoğu kişiye ters bir şekilde çalışmayı çok sevmediğim sıkıcı gelen bölge
Sırt: Beni en çok yoran ve ağrılarını en çok yaşadığım bölge
Omuz: Çalışmayı en çok sevdiğim ve genetik olarak şanslı olduğum bölge
Bacak: Çalışmayı fazla sevmediğim ama acısını sevdiğim bölge :)

Yusuf İhsan

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
10
  • 1000 Mesaj mı? Durmak Bilmiyorsun!
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
Fit Puan
2,596
Göğüs: Bench zayıf liftim olduğu için sevmiyorum koçla çalışsam da genetik olarak çok yavaş ilerliyor , ama cable crossover 5-6 set drop setli set aralarında 15 saniye dinlenmeli yaptıktan sonraki göğüsün balon gibi şişmesi :)

Kol : Tek sevdiğim şey ; Üst vücut antrenmanı sonunda one arm cable triceps extension ile tricepsi paramparça edene kadar pump yapmak ve idman sonu direksiyonu tutamamak :(

Sırt : Pump olunca koltuk altını kapatamazsın o pump gidene kadar herkes bilerek öyle gezdiğini düşünür .

Omuz : Drop set lateral raise sonrası alev alması , salonda cable istasyonu boşsa iki kabloyla arka omuz çalışmak.. her zaman nasip olmaz ama olunca fena zevk veriyor .

Bacak : Başlar da sevmezdim ama genetik olarak zamanla anladım en iyi bölgem olduğunu , deadlift ve Low bar squat en sevdiğim iki haraket.

Alper Sağtaş

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
374
Göğüs: çalıştığım gün en sevdiğim hareket olan 30 derece dumbbell benchi yapacağım için severim ve pumpını en çok sevdiğim bölge
Kol: çalıştığım gün pump aldıysam severim, almadıysam sıkılırım
Sırt: 5 plaka cheat t bar row ve ağır dumbbell row için seviyorum diyebilirim :D
Omuz: presslerini yapmayı çok severim, açışları yapmayı sevmem
Bacak: salona 1 saat yokuşta bisikletle geldikten sonra çalışacağıma lanet ettiğim kas grubu