Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Boks veya dovus sporu yapanlarin agirlik calisma programi.

denizodessa78

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Savas hoca ve arkadaslar hepinize selam,:)

Sorum su; boks sporu icin ornek bir calsma programini nasil temin edebilirim..

bu prOgramda benim icin onemli olan kriterler

-hizi kaybetmeme,
-hali hazirda mevcut kas kutlemin kaybolmamasi uzerine

temelde 3(uc) gun boks ve 3(uc) gun agirlik yapmaya kayret ediyorum ve bazi gunler sabah boks aksam agirlik antremanim oldugu oluyor..

boks 1(bir) saat civari (isinmasi gerdirmesi herseyi icinde).

boyum: 1,82
kilom: 77

p.s. yedigim ictigim herseyi nerdeyse kendim pisiryorum..sabah kahvaltisindan aksam yemegine kadar gram hesabina kadar protein karbonhidrat dengesine dikkat ediyorum, onun yaninda protein tozu ve ara ara amino asit ve glutamine kullaniyorum.

simdiden tesekkurler

SAVAS HOCA DAN ALINTI :) HERKEZE BOL SANS
DENIZ

SöNMeZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Öncelikle A.s şimdi ,kardionu yapıyorsun zaten boks diyorsun haftada 2 gün olsa bence yeterlidir kardio hesabına geçmesine. 2- hiç çekinme ağırlık kaldırmaktan beslenmene ve özellikle yağ alımına (balık,fındık,fıstık,zeytinyağı) diyelim bunlara 50 gr geçmemesi koşuluyla tüketebilirsin supplement 2. iş her zaman için 1. işin senin sağlam bir beslenme programıdır bütçen nedir bilmem ama gerekirse hergün aynı şeyi yiyeceksin bu konuda tavuk göğsü yumurta v.s başrollerde oynar , kg başına 2 gr alacaksın karbonidrat alımı esas noktadır. VE SON OLAAK BUGÜN BİR UFC DE 80 100 KG BİR DÖVÜŞÇÜ AYGIR GİBİ HAREKETLİ VE ÇEVİKTİR BUKADAR .

denizodessa78

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
SAOL CEVABIN ICIN...COK SUKUR BUTCEYLE ILGILI BIR SORUNUM YOK..YEMEGIME COK DIKKAT EDERIM..eger ilgini cekerse sabahdan aksama ne yedigimi yazarim...ben 10 yildir agirlik kaldiriyrm ama son iki sene yogun sekilde boksla ilgilendigimden kas kaybi yasadim(yada SIKILASDIm) ama baklavlarim gorunucek sekilde bir kac yapim var...KILOM YAZIN 77 YE DUSDU ASLINDA 79/80 ARASI NORMAL KILOM..
benim asil ilgilendiren programda kac set kac tekrar hangi kas grubunu daha cok calstirmam gerekiyr gibi bir cevap aslinda..yani tam bir program ariyorum kendime...

burdaki boks hocam benim cok fazla agirlik kaldirma taraftarim degil..oda farkediyr esneklik ve hizimi kaybediyrum cok asilinca...belki daha cok streching yapmam gerekli bilemiyorum..cok fazla video ve forum takip ediyorum yerli yabanci ama gercekden daha tam aradigimi bulmus degilim...

herkeze bol sans..

bostonblue

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ben de bu konuyu savaş hocaya sormak istiyordum. kendisi bir videosunda zamanla kütlesi arttıkça hantallaştığına dair bir şey söylemişti ki saygımız sonsuz lakin boks antrenmanı videolarına da yansıyor bu durum. kas oranı arttırırken bunun önüne geçebilmek için nasıl bir çalışma disiplini izlemek gerekir. orta siklet iken bir kaç sene sonra ağır siklet olan boksörler hızlarını kaybetmeden bu işi nasıl yapıyorlardır?

denizodessa78

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Aynen. Umarim aydinlatici bir video yada mesaj aliriz buraya..

Kaan Türk

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Savaş hoca bu konuya el atsa çok iyi olur. Bende dövüş sporlarının çoğuyla 7 yaşımdan beri uğraştığımdan dolayı kendi tercihim aynı anda yapmamaktan yana. He yapılabilir çokta güzel ama ben aynı anda sürdürdüğüm vakitlerde genel olarak yağ oranım çok düşük olduğundan kas kazanımı çok yavaş oluyodu. Şuan kickboxing e ara verdim ve 2 ayda müthiş bir kas kütlesi kazandım (yağ olarak en fazla 1 kg aldım çünkü karın kaslarım gayet belirgin hala fotoğrafımda görebilirsiniz) . Eğer siz aynı anda sürdürmeyi düşünüyorsanız benim nacizane önerim kalori alımınızı arttırın kaliteli karbonhidrat ve proteinle, ben hergün kendi fıstık ezmemi ve fındık ezmemden bolca tüketirdim ağırlık çalışmaları ve kickboxu aynı anda götürürken bu muhtemelen testesteron seviyesini artırarak daha enerjik olmamı sağlıyodu. benim tecrübem bundan ibarettir işinize yararsa ne mutlu bana teşekkürler :)

vinyKarerry

Banlı Üye
Ödüller
0
Fit Puan
0
mac cosmetics stores supply designer mac makeup deals for you

Health officials warn California commuters, students of measles exposure A college student may have exposed thousands of San Francisco Bay Area commuters as well as other students at UC Berkeley to the measles after he took public transportation and went to class while infected, public health officials warned.Uh. mac makeup canada The commercial markets, which rely upon directly appealing to consumers instead of tastemakers, are carefully calibrated to appeal to the demographics of the people actually buying the goods, making it inherently more diverse.Looters were seen grabbing T shirts and anything else they could get their hands on. mac eyeshadow Go from nominee to winner with a star quality set of short handled brushes for eyes and face.And, aside from this latest lawsuit with their contractor, they are also facing a countersuit from VH1 stemming from the continuing battles surrounding their defunct reality series, Liza and David.