Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bir Teorim Var.

sanane6941

Forum Üyesi
Katılım
16 Mart 2017
Mesajlar
22
Tepkime puanı
2
Ödüller
1
Yaş
21
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Selamun aleyküm arkadaşlar.

Savaş hocanın masturbasyon videosunda 1 hafta sonunda bireyin testesteron oranı %147.5 a kadar çıkıyor demişti ve yaptıkdan sonrada %100 e düşüyor demişti. Aklımda birşey var diyelim yaptık %100 e düştü. Şimdi yaptık diyelim %100 e düştü aradan bir süre sonra tekrar izleyip tekrar kıvama gelsek artık çıkacak seviyeye gelsek ve yapmasak testesteron oranı tekrar %147.5 a çıkar mı yoksa anlık bir olay mı olur ? Bu sorunun cevabını cidden merak ediyorum.
 

Nurettin Olgun

Yönetici
Katılım
22 Mayıs 2015
Mesajlar
1,904
Tepkime puanı
617
Ödüller
2
Yaş
33
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
49
Eskiden ne güzel haydar dümen bakıyordu bu işlere , ne oldu da fitness forumlarına kadar düştü bu konular anlamış değilim.

Pozitif bir etkisi olmaz , negatif bir etki yaratma olasılığı daha yüksek.Testosteron testislerde üretiliyor , uç nokataya çıkarman bişey ifade etmez , tekrar dalgalanmalar olur.Yapmayı düşündüğün şey sağlıksız ve tehlikeli kanallarda tıkanmaya ve iltihaplanmaya yol açabilirsin , vücudumuzdaki her organ gibi belli başlı görevleri vardır. Bir döngü gibi başa sarar üretilir , sen ağırlık çalıştıkça zaten doğal olarak üretimi artırmış olursun , naturel olarak genetiğinin el verdiği sürece gelişirsin , mutant gibi olmazsın ama gelişirsin.!

Bu tür konuları ayıplamaya veya alaycı karşılamaya gerek yok , yalnız her ne kadar doğal bir durum olsa bile forumda erkek üyelerin haricinde bayan üyelerde mevcut , konuyu kitlemiyorum yalnız , abuk subuk yorumlar gelirse veya şikayet gelirse konu kitlenir.

1.) http://www.testis.gen.tr/testis.html


2.) http://www.mumcu.com/spermatogenez-erkekte-sperm-uretimi/

3.) https://www.fitnessbilim.com/forum/gunlukler/testosteron-seviyesi-dogal-yollar-ile-nasil-artar.5/

İLGİLİ VİDEOLAR
4.)

5.)

Edit: 7.Gün % 147,5 yükselince , tekrar 8.gün normal seyrine döner.Yani artış oldu diye o nokatada kalacak diye bişey yok .!
 
Üst